Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Kas
09

    

Kiloyu Kontrol Etmek için Lida Desteği

Yazan (eRiL) Lida Hakkında Uyarılar, Lida yosun hapı, Sağlıklı Beslenme kategorisine 09 Kasım 2011 tarihinde eklenmistir.

Kiloyu kontrol etmek için lida desteğiGıdalarımızda ve çevremizdeki toksinler, bedenin iştahı ve kiloyu kontrol etme becerisini bozarak aşırı kilo salgınında büyük rol oynarlar. İştahı kontrol etme becerisi kazanmak istiyorsanız lida kapsül desteği almanızda fayda vardır.  MSG ve aspartam gibi katkı maddeleri, yemeğe ihtiyaç duymadığımız zamanlarda bile aç hissetmemizi sağlarlar.

Bu sebeple bu gıdaları lida ile desteklediğiniz diyetlerden uzak tutun. PCB (poliklorlu bifeniller, zehirli kimyasal maddeler) ve çözücülerin yanı sıra, Fitalat ve bisfenol A gibi plastiklerde kullanılan kimyasallar da kilo alımıyla ilişkilidir.

Pestisitlere maruz kalan hayvanlar, kalori alımında hiçbir artış olmadan ciddi anlamda kilo alabilirler. Hayvanlar şişmanlamaları için büyümeyi tetikleyici gıdalar alırlar, ama siz onların etini yediğinizde o büyümeyi tetikleyici maddeleri tüketir ve kilo alırsınız. Günümüzün en sık karşılaşılan problemlerinden biri olan kilo sorunlarına çözüm lida kapsül kullanmak ve devamlılığını sağlamaktır. Bu maddelerin olumsuz etkilerinden uzak kalmak için lida kapsül kullanmanızda fayda vardır. Antihistaminler, antidepresanlar, antienflamatuarlar ve hormonlar da kilo almanıza neden olurlar.

Yetersiz diyetlerle, detoksifikasyon sistemlerimizin toksinleri vücudumuzdan atmak için ihtiyaç duydukları besinlerden yoksun kaldığımızda, toksinlerin etkisi güçlenir. Toksik etkilerden kurtulmak için lida diyet hapı kullanmanız gerekebilir. Bu toksinlerin önemli bir kaynağı abur cubur gıdalardır.

Kahvaltı gevreklerinden sosisli sandviçlere ve atıştırmalıklara kadar işlenmiş gıdalar toksik yapar koruyucular, renklendiriciler ve aromalar, ayrıca nitritler, MSG, yapay tatlandırıcılar ve daha pek çok toksin içerirler. Toksinler vücudumuzda birikirken, normal hücre işlevi ciddi anlamda zarar görür ve sonuçta aşırı kilo gibi her türden sağlık sorunu ve hızlı yaşlanma ile karşılaşırız.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.