Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eki
06

    

Kısa Vadede Zayıflamak için Lida

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Bilgilendirme, Sağlıklı Beslenme kategorisine 06 Ekim 2011 tarihinde eklenmistir.

Kısa vadede zayıflamak için lidaÖncelikle şunu söylemek gerekir ki kusmak kısa vadede zayıflatabilir ama sonrasında kişiye daha çok kilo aldırır, çünkü kaloriler vücuda ağızda dağılmaya başlar. Bu durumun önüne geçmek için lida kapsül kullanımı gerekir. Tüm yediklerinizi tuvalette görseniz bile alınan kalorinin en az yüzde 40′ ı vücuda geçmiştir bile. Kişi kilo veremedikçe daha çok kusar ve kısırdöngü başlar. Bu durum sağlıklı bir yol değildir. Eğer sağlıklı bir şekilde zayıflamak istiyorsanız lida diyet hapı‘ nı tercih edin.

Kusmak kısa süreli mutluluk ve rahatlama hissi yaşatabilir. Kişi bu rahatlama duygusuna bağımlı hale gelebilir ve kusma işlemi bir anda birkaç kilo vermek için masumca yapılan bir işlemden çıkıp kişinin kendini öfkeli, sıkıntılı, üzgün hissettiği zaman başvuracağı bir rahatlama aracı haline gelir. İstediğini yiyip kilo almama düşüncesi, kusmak için yeme haline döner. İşin en zevkli kısmı yemek, en kaygı verici kısmı da kusmak gibi görünse bile, kişi kusmayı hedeflediği için kendisini artık yeme döngüsüne kaptırabilir. Bu durum sağlık problemlerini beraberinde getirebileceği için lida kapsül ile zayıflamak daha doğru bir yoldur.

O sıra ne yenilip ne yenilmediği fazla önemli değildir. İlk önce tuzlu, arkasından tatlı, sonra tekrar tuzlu yenilebilir. Yeme anında kişi bir tür transa geçme durumu yaşar. Yediklerinin tadını almadan sadece yer. Bir şeye odaklanmak mümkün olmayabilir.

Her ne kadar sıkı diyetlerin ardından gelen aşırı yemeler, başarısız zayıflama öyküleri, kilo verme isteği ile başlamış olsa bile bulimiya nervoza, altında birçok duygusal problem banndırabilir. Bu problemlere yol açmadan zayıflama için lida hapı tercih edilmelidir. Kişinin kendi vücudunu acımasızca eleştirmesi, yemek ile duygusal bir ilişkisinin olması buzdağının sadece görünen kısmıdır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.