Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Mar
12

    

Kişiliğe Göre Beslenme Alışkanlığı

Yazan (eRiL) Genel Zayıflama Bilgileri, Gıda Alternatifleri, Sağlıklı Beslenme kategorisine 12 Mart 2012 tarihinde eklenmistir.

Beslenme alışkanlığıEskilerin, “Efendim, dedem çömçe ile kavurma yağı içerdi de bir şey olmazdı.” dedikleri insanlar büyük ihtimalle Sıfır yahut B grubundan olanlardı. Bu tip yağ tüketimi fazla kilolar‘ a sebep olacağı için lida kapsül kullanımı gerekir. Esasında Türkiye’de yaşı seksene varmış insanların büyük oranda kan grubu ya Sıfır ya da B’ ler olduğunu söyleyebiliriz.

Mizacına uygun beslenmek, kaydıyla aynı durum diğer kan gruplarında da görülebilir ama ülkemizin beslenme kültürü, daha çok bu iki gruba yönelik olduğundan ekseriyet bu şekildedir. Uygun beslenme ve lida diyet hapı ile kısa zamanda zayıflamak mümkündür. Yaşı doksanın üzerine varmış olanların ekseriyeti ise B’dir. Geri kalan kısmı da Sıfır’dır.

Lida kullanıcıları için en faydalılar (Şifa Olanlar): Balığın da her türü Sıfır grupları için gıdanın Ötesinde şifadır. Ahtapot, kalamar, kum midyesi, yayın balığı somon havyarı hariç…

En Faydalılar (Şifa Olanlar): Zeytinyağı bütün gruplar için şifadır. Eski usullerde elde edilmiş bir zeytinyağı tam bir hayat kimyasıdır. Vücuda giren her gram zeytinyağı bir miktar hastalığı insandan uzaklaştırır. Sıfır grupları için zeytinyağı ile birlikte keten yağı ve ceviz yağı da son derece faydalıdır. Bu yağları lida kapsül diyetlerinde aşırı olmamak şartı ile tüketmeniz mümkündür.

Zararlı Olanlar: Başta mısır ve ayçiçeği yağı olmak üzere tüm diğer sıvı yağlar Sıfır grupları için ciddi riskler içerir. Çünkü bugün piyasadaki birçok sıvı yağ, ancak yüksek ısıda çözülecek başka yağlar içermektedirler.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.