Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ara
01

    

Kişiselleştirilmiş İdeal Vücut Ağırlıkları ve Denge Noktaları

Daha önce bahsettiklerimizden hiçbiri ideal ağırlık diye bir şey bulunmadığı anlamına gelmez. Daha önce de açıklandığı üzere her birey için uygun bir kilo ya da kilo aralığı bulunmaktadır ancak bu aralık boy-kilo tablolarında aranmamalıdır. O zaman ideal kiloya sahip olduğunuzu nasıl bilebilirsiniz? Bu soruya en dürüst cevap bu konuda asla emin olamayacağınızdır. En iyi ihtimalle meyve, sebze ve tahıl ağırlıklı, düşük yağlı, bol lifli gıdalarla beslenerek ve fiziksel olarak aktif bir yaşam sürerek kilonuzu kontrol altında tutmak için çabalamadığınız bir kilo aralığına geldiğinizde ideal kilonuza ulaşmış olacağmızdır. Bir diğer yol ise Lida zayıflama hapı kullanmaktır. Zira Lida sağlığınızı bozmayacak şekilde zayıflatan bir formüle sahiptir bu da Lidanın siz ideal kilonuza ulaştıktan sonra zayıflama hızında yavaşlama meydana getireceği anlamına gelmektedir. Yani Lida sizi ideal kilonuza ulaşmaya başlarken daha fazla zayıflatmaz.

İdeal kilo ile ilgili bunun ötesinde herhangi bir şey söylemek imkansızdır çünkü her bireyin eşsiz genetik geçmişine bağlı olarak her birey için ideal kilo tektir. Ve Lida bu kiloya ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Bu tekliğin önemi iyi ya da kötü bir ağırlık olduğuna bakılmaksızın her bireyin uzun süreler boyunca sabit kalan vücut ağırlığı yani denge noktasıdır. Bu neden milyonlarca insanın sonsuz rejim çabalarına rağmen eski kilolarına döndüğünü ve birçok insanın çaba harcamadan yıllarca nasıl aynı ağırlık seviyesinde kaldığını açıklamaktadır. Denge noktası ile neyin dengelendiğini tam olarak anlayamasak da bu noktanın var olduğunu ve hassas şekilde işlediğini biliyoruz. İşlemeseydi sonuçları şaşırtıcı olurdu.

Örneğin, günde ortalama 2.000 kalori alan bir kadını düşünelim. Bir yıllık süreç sonunda bu miktar 1 milyon kalorinin yaklaşık dörtte üçü olurdu. Bu kadının kilosunun değişmemesi için harcadığı kalorilerin aldığı kalorilere uyumlu olması gerektiğini varsayarız. Ancak genelde alınan ve harcanan kalori arasında bu kadar düzgün bir uyum olmaz. Alınan günlük kalorinin %1’inin harcanmadığını varsayalım ki bu da hareketsiz yaşayan insanlar için son derece olasıdır. Bu yılda 7.300 kalori ya da 1 kiloluk bir vücut yağı artışına neden olurdu. Bu dengesizlik dikkate alınmadan aynı yaşam tarzı devam ederse sonuç on yılda 10 kilo artışı ya da yetişkin bir ömürde 45 kilodan fazlası anlamına gelirdi. Ancak yirmi yaşında 57 kilo olan bir kadının yaşlandığında 100 kiloya erişmesi çok rastlanır değildir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.