Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ara
25

    

Kolay Kilo Ve Lida Gücü

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Yorumlar, Lidagel kategorisine 25 Aralık 2011 tarihinde eklenmistir.

Kolay kilo ve lida gücüLida zayıflama hapları sayesinde kilo vermeyi deneyebilirsiniz. Sağlıklı ve başarılı bir şekilde kilo vereceksiniz. Kilo problemlerine karşı en etili çözüm yolu kesinlikle lida kapsülleridir. Orjinal lida hapı sayesin de kilolara veda edeceksiniz.

Bu sorun üzerinde ilk düşünmeye başladığım sıralarda başa çıkmak üzere işe yararmış gibi görünen fakat teknik açıdan zorlayıcı bir çözüm buldum ve bunu 2000 yılında trends in biotechnology dergisinde yayımladım.11 bu yaklaşımı daha sonra tarif edeceğim.

Dengesiz beslenerek şişmanlık korkusuyla yaşamayın ve lida zayıflama hapları’ nı kullanın. Etkili zayıflama kapsülü lida ile kilo vereceksiniz. Diyetsiz ve sporsuz formunuza kavuşacaksınız.

Bu çözüm üzerinde tartışmayı ertelememin nedeni, son zamanlarda yapılan deneylerin gösterdiği kadarıyla, hidrofobisite sorunu ile başa çıkmak üzere benim o zamanlar önerdiğim kadar fazla uğraşmanın gerekli olmamasıdır. Bu proteinleri içeri alınabilir hale getirmek için en az iki alternatif yöntem çok daha kolay görünen yöntemler mevcuttur.

Doğa ana’nın fikri mülkiyetine korsan baskı hidrofobisite sorununun ilk çözümü, evrimin bizim için sadık bir işçi gibi çalışarak başka türlerde işleri bitirdiği başka olayları araştırmaktır.

Biz insanlar (ve bizim evrimsel atalarımız), henüz doğru rastgele mutasyonların, doğru çevre şartlarının ve doğru seçimsel baskıların aynı anda bir araya gelerek bu genlerden herhangi birinin çekirdekteki sürümünün bize aktarılması gibi bir şansa sahip olamadık. Fakat bu, koşulların birlikte yürüdüğü benzer bir durumun başka bir türün evrimsel geçmişinde asla meydana gelmediği anlamına gelmez.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.