Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Şub
25

    

Kolay Zayıflamanın Yolu

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Yorumlar, Lida Zayıflama Hapı kategorisine 25 Şubat 2012 tarihinde eklenmistir.

kolay zayıflamaTemel yağ asitleri almanız gereken bir rahatsızlığınız varsa, her şeyden önce sağlıklı bir beslenme tarzı uygulayıp uygulamadığınızı denetleyin. Hayvansal yağ oranını azaltın, bunların yerine iyi cins doymamış bitkisel yağ ve margarin, bol bol sebze, salata, fındıkfıstık ve yağlı tohum yiyin.

Alkolden, sigaradan ve arıtılmış karbonhidratlardan sakının. Temel yağ asitli takviye maddelerinin başında eşekotu bitkisinin yağı gelir. Bu yağda gammalinoleik asit vardır. Balık yağı da yararlıdır. Bazı maddelerde bu iki yağ karışık halde bulunur.

Eşekotu yağı birçok ad altında piyasaya sürülmüşse de, en bilineni (250 ve 500 mgr’lık kapsüller halinde satılan) Efamol’dur. En çok bulunan balık yağı ise MaxEPA’dır. Dozaj günde 14 gr efamol ve 48 kapsül MaxEPA’dır. Bunlara ek olarak B kompleks, C vitamini, E vitamini, çinko ve magnezyum içeren karma vitamin ve mineral tabletleri alınması yararlıdır.

Temel yağ asitlerinin yarattığı sorunlar:

  1. derinin kolay çürümesi
  2. şeker hastalığı
  3.  kanda yüksek yağ oranı
  4. şişmanlık
  5.  şizofreni
  6. göz kuruluğu
  7. artrit çeşitleri    (Sjogrcn sendromu)
  8. bazı böbrek hastalıkları
  9.  Raynaud hastalığı Ciddi durumdaki hastaların doktor gözetiminde tedavisi gerekir.

Başarılı sonuçlar almak için mutlaka lida form kapsüllerini kullanmalısınız. Lida hapı sayesinde hızlı şekilde kilo verebilirsiniz. Kilo problemlerine karşı etkili çözüm yolu bulmak için mutlaka denemelisiniz. Obezite ve şişmanlık hastalığına lida zayıflama kapsülü çare olabilir. Sara hastaları doktor gözetimi olmadan eşekotu yağı almamalıdır, çünkü durumları daha da kötüleşebilir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.