Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
27

    

Kolesterol ve Lida İlişkisi

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Uyarılar kategorisine 27 Temmuz 2011 tarihinde eklenmistir.

Kolesterol ve lida ilişkisiSağlıklı bir diyet istiyorsanız diyetlerde kullandığınız yağlara dikkat etmelisiniz. Bunun yanı sıra düzenli Lida zayıflama kapsülü kullanımı da gereklidir. Diyetlerinizde zeytinyağı kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Zeytinyağı almak daha korkutucu görünüyor, şarap şişesine benzerleri seçin. Eğer iyi ve kesenize uygununu istiyorsanız bu zor değildir. Sizin yerel süpermarketinize gidiniz ve herhangi bir ekstrasızma virjin olanını alınız. “Ekstrasızma virjin” bu zeytinin ilk preslenmesiyle elde edilen demektir ve asitlik derecesi düşüktür. Ekstrasızma virjin tekli doymamış ve w3 yağ asitleri en yüksek, w6 yağ asitleri en düşük olandır, bu onu diğer çeşitlerden en sağlıklısı yapar. Bu tip yağlar Lida form hapı ile desteklenen diyetlerde rahatlıkla tüketilebilir.

Zeytinyağı şaraba benzemeyen şekilde yaşlandıkça olgunlaşmaz, dolayısıyla iki üç ay içinde tüketeceğiniz kadarını alınız. Zeytinyağı, diğer yağlara göre oksidasyona oldukça dayanıklıdır (LDL kolesterolünüzün oksidasyonunu yavaşlatma nedenlerinden biridir). Kolesterol seviyenize Lida diyetlerinde de dikkat etmelisiniz. Bundan dolayı soğutucuda saklamanıza gerek yoktur. Özellikle açık renk şişede ise, ışıktan uzak, serin bir yerde saklayın (Bazı meraklılar şişeyi alüminyum foil ile sararlar) . Işık, hava ve ısı oksidasyonu hızlandırır.

Süpermarketteki zeytinyağı alımını şansa bırakmak istemiyorsanız etiketini okuyun. Pazardaki zeytinyağların çoğu ekstrasızmadır. Doğal sızma zeytinyağı kaliteli zeytinin ilk preslenmesiyle elde edilir ve asitlik derecesini düşük yapar. Özelliklerinden biri ısıtılmaz, ağartılmaz, kokusu giderilmez veya yapışkanlaştırılmaz, böylece onu yegâne yapan zeytinin aromasmm hala kalmış olmasıdır. Profesyonel zeytinyağı tadıcıları otuz iki ve daha çok ayrı zeytin aroması farkını tanımlayabilirler, bunlara “otsu”, “yağlı”, “meyveli”, “çikolatalı” ve “biberli” dahildir. Uzmanlar gözünüzü korkutmasın, ancak şarap gibi neyi sevdiğinizi ve neyi alabileceğinizi, ne istediğinizi bilin.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.