Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
13

    

Kötü Alışkanlıklara Lida ile Son Verin

Yazan (eRiL) Lida Hakkında Genel, Lida Hakkında Uyarılar kategorisine 13 Temmuz 2010 tarihinde eklenmistir.

Kötü Alışkanlıklara Lidayla Son VerinEski beslenme biçimine döndüğünüzde, bunun en azından bir bölümünü uyguladığınızda uyuyan canavarı uyandırmış olacaksınız. Kısa bir süre sonra vücudunuz büyük miktarlarda insülin salgılayacak, düşük kan şekeri semptomları yaşayacaksınız, insülin direnciniz daha fazla insülin üretimine neden olacak ve sonuçta kilo alacaksınız.

Eğer sağlıklı olmak ve fazla vücut yağlarınızdan kurtulmak istiyorsanız, eskiden yaptığınız gibi rasgele ve dikkatsizce beslenemezsiniz. Bu nedenle Lida sitesi temel amaçlarından biri, iyi alışkanlıkları yaşam biçiminiz haline getirmektir.

Hepimizin kötü alışkanlıkları var. Yemek, son derece rahatla­tıcı, lezzetli, fizyolojik açıdan gerekli olmadığı zamanlarda bile psikolojik açıdan gerekli olabilen bir şey. Hepimizin beslenme amacı dışında, sırf keyif almak amacıyla yemek yediğimiz za­manlar vardır. İşte zor bir hafta geçirmiş olabilirsiniz. Hafta sonu yapmak istediğiniz şeylerden biri dışarı çıkıp bir şeyler atıştırmak olabilir.

Atıştırmayı ben de severim. Ancak önemli olan ne atıştırdığı­nız. Bir derginin yaptığı araştırma, insanların en çok atıştırdığı ilk beş şeyin çikolatalar, tatlılar, kurabiyeler, dondurma ve şeker olduğunu ortaya koydu.

Bense sizin Lida kullanımı sırasında protein/yağ içeren yiyecekler atıştırmanızı tercih ederim. Bunu söylememin nedeni proteinli yiyeceklerin insanı sınırlaması. Herkes hayatında hiç değilse bir kez bir oturuşta otuz kurabiye yemiştir; karbonhidrat bağımlıları ise bunu yüzlerce kez yapmışlardır. Ama kaç kişi bir oturuşta on tane katı yumurta ye­miştir? İnsanlar genellikle böyle bir şey yapmazlar.

Proteinli ve yağlı yiyecekler iştahı çabuk bastırırlar. Bunlardan sonsuz mik­tarda yemek imkansızdır ve hemen hiç kimse bunu istemez. Bu elbette tavukgöğsünün çok lezzetli bir yiyecek olmadığı ve diğer birkaç şeyle birleşerek harika bir öğün oluşturmadığı anlamına gelmez.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.