Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
02

    

Kullanıcılardan Lida Hakkında Bilgiler

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Hakkında Genel, Lida Yorumlar kategorisine 02 Ağustos 2011 tarihinde eklenmistir.

Lida kullanıcılarından aldığımız bilgilere göre lidanın zayıflatıcı özelliğinin fazlasıyla olması gerçekten mutlu etti bizleri ve Lida hapı ile kilo verenlerden daha çok bizler sevndik, insanların daha güvenilir bir şekilde kilo vermeleri ve sağlıklı olması nedeniyle Yanıtım her zaman aynıdır: “Şu hastalık için şu rejim uygulanmalıdır diye peşinen bir şey söylenemez. Hastayı görüp, muyaene ettikten sonra özel durumuna uygun bir rejim hazırlayabilirim.” Her derde deva rejim bilim dışıdır.

Fakat kimi rejimlerin reklâmlarında büyülü güçlerinden bahsedilir ve yüksek fiyattan satılır. Sağlıklı bir şekilde kilo vermek istiyorsak mutlaka yapmamız gereken orjinal Lida zayıflama hapı almak ve kullanmak dengeli beslenerek bu uygulamayı denemektir. Yağ aldırma ve ağrılar oluşmaması için kilo vermek isteyenlere Lida zayıflama hapını tavsiye ediyoruz.

İdeal kilo için mutlaka bu Lida haplarından alınması gerektiğini söylüyoruz. Tecrübelerimden yararlanmak için dostlarım ve müşterilerim sık sık bana ne yediğimi sorarlar. Bunu esrarengiz bir havaya sokmak istemem fakat dürüst olarak şunu söylemem gerekir: “Benim için geçerli olan mutlaka başkaları için de geçerli olacak diye bir şey yok. Tedavi ettiğim hastamı dikkatlice inceler ve onu rahatlatmak ve iyileştirmek için çaba harcarım.

Bu açıdan bu kitap, özele inmeden genelde kalmalı, çünkü iyileştirmek için bir reçete değil. Bütün formüller, rejimler ve bilgiler genel karakterlerini korumak zorunda. Bir kitap yardımıyla doktorluk yapmak olanaksızdır. Hastayı incelemek ve labaratuar analizlerini gözönünde bulundurmak gerekir. Ancak bütün bu çalışmalardan sonra hastanın vücudunun toksik olup olmadığına karar verebilirim. Eğer toksikse sistemi temizlemek için özel bir erjim tavsiye ederim. Hastamı tedavi etmek için onun özel durumunu incelemek, çeşitli etkenlere direncini not etmek, şu andaki ve şimdiye kadar yaşadığı hayatı anlamak zorundayım.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.