Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Kas
17

    

Lida, Açlık ve İştah

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Bilgilendirme kategorisine 17 Kasım 2009 tarihinde eklenmistir.

Acıkmamızdaki en büyük etken kapı bekçisidir. Evet yanlış okumadınız kapı bekçisi dedik. Metabolizmamızda bulunan, lipaz enzimi dediğimiz bir enzim kandaki metabolitlerin düzeyini değiştirerek açlık oluşumuna neden olur.

Bu enzim tıpta kapı bekçisi olarak nitelendirilmektedir. Aslında, bu enzimi tek başına bu kadar büyük bir zan altına sokmak pek de doğru olmaz. Çünkü, açlığa neden olan daha birçok etmen mevcuttur. Açlık, besin alımını uyaran içten gelen işaretler seti olarak tanımlanabilir. Bu durumu daha da açıklığa kavuşturmak gerekirse, açlık, çoğu zaman ağrı hissi ile birlikte bulunan, hoş olmayan, organizmanın besin ihtiyacını belirten bir duygudur denebilir. Lida prensip olarak bu duyguyu olması gerektiği kadar ve olması gerektiği sürede bastırmak ve tokluğu sürekli kılmak için geliştirilmiş içerik harmanlamasından oluşur.

Lida kullanmış yada kullana herhangi bir kişiye danışırsanız size ürünün tok tutucu özelliğinin ne kadar kuvvetli olduğunu anlatacaktır.

Köpekler, doksan ile yüz gün hiçbir şey yemeden yaşayabilirken kuşlar sadece yedi ile on gün yaşayabiliyorlar. Bu durum, biz insanlarda daha labil bir görüntü sergiliyor. Bir insan hiçbir şey yemeden bir ay ile iki buçuk ay, yani otuz ile yetmiş beş gün yaşayabiliyor. Görüldüğü gibi en alt sınırla en üst sınır arası bir hayli açık. Bunun nedeni ise şudur: Açlık süresi, bireyin vücut yapısına ve yağ deposu miktarına göre değişebilmekte, her insanda farklı bir açlığa dayanabilme süresi gelişebilmektedir.

Bu arada şunu da açıklamakta fayda var: Lida’ nın tok tutucu özelliği kapsül alındıktan takribi 8-10 saat içerisinde sürmektedir. Daha sonrasında tekrar acıkabilirsiniz. Bu yüzden akşam yemeğinde tüketeceğiniz gıdalara dikkatle yaklaşmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Açlığa dayanma konusunda kadınların erkeklere karşı kesin bir üstünlüğü olduğunu da belirtmekte fayda var.

Sağlıklı Zayıflamalar.


Comments:
Aylin on Kasım 19th, 2009 at 14:28 #

Ben Lida kullanmak istiyorum ama tereddütlerim var. Herhangi bir zararı yok değil mi ?

admin on Kasım 19th, 2009 at 16:01 #

Aylin;

Lida tümüyle bir bitkisel gıda takviyesi olduğundan herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Kalp ve damar sisteminde rahatsızlığı olmayan herkez kullanabilir.

Saygılar.

Damla on Kasım 26th, 2009 at 17:35 #

Ben on beş gün ******* kullandım hiç kilo veremedim, lida sipariş etmeyi düşünüyorum ne önerirsiniz, bu ürünlerin benzer içerikte olduğu söyleniyor doğru mu?

admin on Kasım 27th, 2009 at 15:42 #

Damla;

İki ürünün içeriği tümüyle farklıdır. Kullandığınızı belirttiğiniz ürün ile Lida’ nın çakışan bir tek ekstre içeriği dahi bulunmamaktadır. Lida kullanmaya başlayabilir ve bu söylediğimizin gerçek olduğunu kısa sürede farkedebilirsiniz.

Saygılar.

murat demirer on Kasım 28th, 2009 at 15:53 #

merhaba
lida ile ayda ya da haftada kaç kilo verebilirim?

admin on Kasım 29th, 2009 at 02:22 #

murat demirer;

Sorunuzun cevabı birden çok kritere dayalı olarak değişebilir. Kilo, boy, yaş gibi kriterler. Lütfen bizi bilgilendiriniz.

Saygılar.

sebnem. on Kasım 30th, 2009 at 18:11 #

merhaba ben lidayı daha önce kullandım ve güzel sonuclar aldım. kilom fazla oldugu için istediğim kiloya gelemedım. şimdi tekrardan kullanmak istiyorum. ideal kiloma ulaşmak istiyorum ne kadar kullanmam gerek kilom 85 boy:1.55. Ayrıca orjinal olup olmadıgı konusunda endişelerim var. yan etkileri oluyor bende agız kurulugu yaptı. Daha büyük sorunlarla karşılaşmaktan korkuyorum. orjinal olup olmadıgını nereden anlayacagım? Beni bilgilendirirseniz sevinirim. Tşklr.

admin on Kasım 30th, 2009 at 22:30 #

sebnem;

Ürünlerimizin orjinal olduğuna istinaden iade garantisi sunuyoruz. İnternette bu garantiyi sunan tek web sitesi bu adrestir.

Kilo ve boy oranınıza göre 4+1 kutu (toplamda 5 ve +1 sabitleyici) kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Ürünün yan etkileri genellikle ilk 10 günlük dönemde görülmekte ve sonra azalarak kaybolmaktadır.

Saygılar.

serap on Aralık 3rd, 2009 at 16:55 #

bende daha önce bu siteden aldım ve başarılı bi şekilde kilo verdim…yalnız:oburluğum sayesinde yani tamamen kendimden kaynaklı sebeplerle tekrar kilo aldım…tek çare olan lidayı tekrar almak istiyorum..yalnız:diğer sitelerdeki düşük fiyat artı promosyonu sizde göremedim..sorum şu:tek,orjinal lidayı bu sitemi satıyor?düşük fiyatlı diğer siteler sahte ürünmü pazarlıyolar,endişeliyim lütfen beni rahatlatırmısınız…teşekkürler…

admin on Aralık 4th, 2009 at 02:43 #

serap;

Diğer web sitelerinde nasıl ve ne çeşit ürünler pazarlandığını bilemiyoruz lakin bizler internet ortamında Lida ürününün orjinalliğine istinaden ücret iade garantisi sunan tek web sitesini yönetiyoruz. Orjinal Lida’ nın ideal fiyatlandırması budur. Bundan daha düşük fiyatlar ile satılan ürünlere şüphe ile yaklaşırız.

Saygılar.

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.