Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ara
06

    

Lida Bağımlılık Yapar mı?

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Genel, Lida Hakkında Uyarılar kategorisine 06 Aralık 2011 tarihinde eklenmistir.

Lida zayıflama hapı hakkında genel bir bilgi verecek olursak, lida kapsülleri asla bir ilaç değildir. Tamamen bitkisel içerikli zayıflama hapıdır. Düzenli kullanıldığında insan vücudundaki toksinlerin dışarı atılmasına, kabızlık problemlerini kökünden çözülmesine, sindirim sisteminin iyi çalışmasına, bağışıklık sisteminin güçlenmesine, vücuttaki yağların yakılmasına, ve kilo vermenize yardımcı olmaktadır.

Yani lida kapsüllerinin vücudumuza yararlarını saymakla bitirmek mümkün değildir. Sağlıklı zayıflamanın tek örneği lida zayıflama haplarıdır. Mutlaka kullanılmalıdır.

Acıdan kâr sağlayanlar ilaç kullanımı söz konusu olduğunda her kaybedene karşılık daima bir kazanan vardır. Açıkça kabul edilsin ya da edilmesin, ilaç kaynaklı ölüm çanlarını susturmak için neden bu kadar az şey yapıldığının birincil nedeni, olumsuz yan etkilerinden büyük kazanç elde edilmesidir, ilaç satışlarından elde edilen kazançların yanı sıra, olumsuz yan etkiler nedeniyle de ilaç şirketleri ve fda (reçeteli ilaç kullanım harç yasası aracılığıyla) milyon dolarlar kazanmıştır.

Lida zayıflama hapları ile yediklerinizi kısıtlamaya son verin ve formunuza diyetsiz kavuşun. Orjinal lida zayıflama hapları kesinlikle tercih edilmesi gereken tek kapsüldür.

İlaçların olumsuz yan etkilerinin, amerikalılara gerçekten neye mal olduğunun doğru bir ölçümünü elde etmek için, matematik bir model geliştirilmiş ve archives of ınternal medicine’de yayınlanmıştır. Bu çalışmanın gösterdiğine göre, ilaca bağlı morbidite ve mortalite, amerikalılara şaşırtıcı bir şekilde yılda 76 milyar dolara mal olmaktadır.

Bu 76 milyar dolardan fayda sağlayanlar, zaten zengin olan ilaç şirketleri ve doktorlardır. Olay şu şekilde gerçekleşmektedir: doktorunuz (evet, herkesin sevdiği aile doktoru) bilmeden tehlikeli bir ilaç yazar. Asıl hastalığınızdan çektiğinizin daha fazlasını bu ilaçtan çekersiniz. Bunun devamında, yeni şikayetleriniz ilacın yan etkilerine bağlanacağına, yeni bir hastalık tanısı konur.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.