Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Şub
01

    

Lida Bizleri Şok Etti

Yazan (eRiL) Kategorilenmemiş kategorisine 01 Şubat 2012 tarihinde eklenmistir.

Lida bizleri çok ettiLida form hapları ciddi anlamda kilo kaybına neden oluyor. Tabi kilo vermek isteyenler için mutlaka sağlıklı olduğunu belitrmek isteriz. İstediğiniz kiloya gelmek için öncelikle degeli şekilde belsenmenize de dikkat etmeniz gerekiyor. Çevremizden duyduğumuz bazı diyet uygulamaları gerçekten saçma sapan uygulamalardır.

Ama lida ile uygulanan hiç bir diyet başarısızlıklar ile sonuçlanmaz. Denemelisiniz. Deli dana hastalığına neden olan protein, yiyen insanların beyin dokusuna yerleşir ve beyni zamanla süngerimsi bir dokuya dönüştürür. Bunun için de hayvanların katkılı yemlerle değil, doğal yemlerle beslenmesi mutlak şarttır.

Deli dana virüsü olan bir hayvanın etinden de, sütünden de bu virüs geçebilir. Bu durumda, tüketilen her hayvansal ürün ve bu ürünü içeren endüstriyel gıdalar, bu riski taşırlar. Görülüyor ki, insanlığı nasıl bir geleceğin beklediğini şimdiden kestirmek oldukça güç!
Beslenme veya başka sorunlar nedeniyle olmalıdır.

Zayıflamak için sağlıklı yaşam sebzeleri ve lida form hapları’ nı deneyebilirsiniz. İkisinin birleşmesiyele inanılmaz görüntüye sahip olabilirsiniz. Kilo problemlerine karşı en verimli sonuçları lida ile alacaksınız.

Hayvan kanserli ya da bedeninin herhangi bir yerinde tümör olsa bile, çoğu kez kanser olan kısım kesilerek, bedenin diğer kısımları toksinler ve hastalıklarla dolu olduğu halde, et olarak satılmaktadır.

Amerika’da, kesilmiş hayvanların rutin olarak kontrol edildiği bir yerde, göz kanseri olan 25.000 sığırın biftek olarak satıldığı saptanmış. Bilim adamları, hastalıklı bir hayvanın ciğerinin, balıkların beslenmesinde kullanıldığında, balıkların da kansere yakalandığını kanıtlamışlardır. Et uzmanlarından başka hiç kimse, kesilen hayvanlarda ne kadar ciddi hastalıkların bulunduğunu bilemez. 5″ etle ilgili çok sayıda çalışma, insanları büyük bir tehlikenin beklediğini gösteriyor.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.