Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Oca
05

    

Lida Carnitine

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Genel, Sağlıklı Beslenme kategorisine 05 Ocak 2010 tarihinde eklenmistir.

2009 başındaki mükemmel Lida yenileme politikası sonrasında Kunming Dali’ nin Lida ürünlerini GMP’ ye kabul ettirdiğini ve bu sebepten ötürü formül geliştirme programı dahilinde ürüne L-Carnitine enzimini eklediğini biliyor musunuz ? Daha önce de Lida ve Karnitin başlığı altında bundan bahsetmiştik.

Bakın Carnitine nasıl bir mucize:

Vücutta doğal olarak bulunan L-carnitine, saf ve basit bir şekilde yağ yaktığı için paha biçilemez bir enzimdir. Bu yüzden Lida’ da kullanılması tercih edilmiştir. Görevi, yağ asitlerini bağlamak ve onları yakıt olarak kullanılmak üzere hücrelerin güç merkezine göndermektir. Ayrıca metabolik asit bağlayıcısıdır. Eksikliği, asitlerin yağ dokularında depolanmasına ve kilo vermenin daha da zorlaşmasına yol açar. Kilo vermenizin Lida ile % 30 daha kolaylaştığını düşünün. İşte Km-Lc laboratuvarları bunu sağladı!

Düşük seviyeli L-carnitine, yiyecek tüketimini artırabilir. Karşıt şekilde, L-carnitine almak kilo vermeye, kas kütlesinin artmasına yardım eder ve VKE’ yi ve vücut yağı içeriğini düşürür. Ayrıca açlık hissini azaltır ve enerji seviyesini artırır (egzersiz yapmayı kolaylaştırır).

Yapılan bir çalışmada, aşırı kilolu hastalar ve Lida kullanan kişiler on iki hafta boyunca gözlendi. Bu hastalara revizyondan önce düşük kalorili bir Lida diyeti uyguladı ve orta seviyede egzersiz yaptı. Grubun yarısına 2000 mg. L-carnitine verilirken diğerlerine plasebo verildi. L-carnitine alan Lida destekli insanlar ortalama 8 kilo verirken plasebo grubu sadece 3 Kg. verdi. Ayrıca vücut yağ miktarı L-carnitine alan grupta önemli derecede azaldı.

Aynı zamanda kolesterolleri, kan şekeri seviyeleri ve tansiyonları da düştü. Günde altı kere 200 mg L-carnitine’ i ekstra olarak da Lida ile alabilirsiniz.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.