Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eki
30

    

Lida’ da Sabır Gerektirir!

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Bilgilendirme kategorisine 30 Ekim 2009 tarihinde eklenmistir.

Her ne kadar termojenik (bütünüyle hareketsizlik sözkonusu ise dahi kilo kaybı sağlayabilen) bir ürün olsa da Lida’ da sabır gerektiren bir üründür. O bizim kilo problemimizi anında yokedecek bir sihirli deynek değil. Dünyanın en güçlü ve en hızlı netice veren zayıflama ürünü olsa da belirli bir süre sabırla beklemek gerekecektir.

Bir takım kullanıcılarımızın kısa dönemler için yaptığı yorumlara dayanarak şunları söyleyebiliriz;

Örneğin “5 gündür kullanıyorum fakat kilomda bir değişiklik olmadı.” yada “15 günde 2 Kg. zayıfladım, sizce az değil mi?” gibi sorular ve yorumlar yönelten bazı kullanıcılarımız var. Tüm yorumlarınıza en kısa zamanda cevap vermeye çalışsak da buradan ekstra bir açıklama yapmak istedik.

Lida, yapısı baz alındığında zaten bu kadar kısa sürelerde etki beklenecek bir ürün değil. Böyle hızlı bir etkiyi ancak bir ilaçtan yada kimyasallar içeren bir preparattan bekleyebilirsiniz.

1 haftada 4 Kg. zayıflayabilen kullanıcılar da var fakat onlrın metabolizmal hareketleri, bünyeleri, kilo fazlaları ve rahatsızlık durumları farklı olabilir. Her insanın vücut yapısı, çalışma hızı farklıdır. Bir hipotiroid hastası Lida ile zayıflayamayabilir fakat bir metabolizma katili olan doğum haplarından kullanan bir bayan, hiç sıkıntısız zayıflayabilir.

İşin özüne gelince;
Kilo sıkıntısı olan herkesde Lida mutlaka işe yaramakta ve zayıflama sağlamaktadır. Fakat her kişide farklı sürelerde. Deliler gibi çalışan bir demir işcisinin verdiği kilo ile bir ev hanımının verdiği kilo tabii ki bir olmayacaktır. Yada düzenli spor yapan bir bayan ile bir iş adamınınki farklı olmak zorundadır.

Edindiğimiz tek tecrübe, Lida ile zayıflayamayan kimsenin olmaması. Buna emsal yoktur. 1 ay “Lida ile zayıflayamıyorum” diye şikayet eden ve 2. ayın sonunda teşekkürler ile geri dönen kullanıcılarımız dahi olmuştur.

Alternatifsiz zayıflamanın yolu, Lida’ yı sabırla ve talimatlar dahilinde kullanmaya devam etmektir.


Comments:
Abdullah Tokur on Kasım 7th, 2012 at 17:59 #

Ya ben 10 gündür kullanıyorum üstüne 1 kilo aldım kilo veremedim acaba neden sizi aradım günde 2ye çıkarın dediniz çıkardım bugün

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.