Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Şub
12

    

Lida’ dan Önce Lida’ dan Sonra

Yazan (eRiL) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Diyetleri, Lida Hakkında Bilgilendirme kategorisine 12 Şubat 2012 tarihinde eklenmistir.

Lida öncesi zayıflamaLida zayıflama kapsülü ile tanıştığımda, 23 yaşında, 123 kg ağırlığında, 1.80 m boyundaydım. Tansiyonum 150/110 mm Hg seviyelerindeydi, kolesterol seviyelerim ise bir doktorun kâbusu gibiydi. Staj süresince lida’ nın etkilerini, kilo vermek isteyenler üzerindeki etkilerini gördüm.

Yeni gelen her hastasına, nasıl yanlış beslendiğini anlatıyordu ve doğru beslenmesi için onlara kendi hazırladığı diyet listesini veriyordu. Her seferinde de, bunun aslında basit bir diyet olmaktan ziyade bir yaşam biçimi olduğunun altını çiziyordu.

Pek muhterem hocama bu vesileyle sonsuz şükran ve minnet duygularımı arz ederim. Kilo vermenin dışında yüzümün güzelleştiğini duymak beni mutlu ediyor Boyum 1,70. Yaklaşık 2 ay önce 64 kg ile başladım. Şu an 57 kilodayım. Kilo vermenin ne kadar zor olduğunu bildiğim için, rahatça kilo vermiş olmak beni çok mutlu etti.

Kilo vermenin dışında yüzümün parladığını, güzelleştiğini duymak beni mutlu ediyor. Kendimi daha dinç hissediyorum. Adet dönemimde tatlı krizlerine girmiyorum. Sizi de bu beslenme şeklini de çok seviyorum. Bize o kadar çok yardımınız oldu ki…

Lida kapsül’ e  çok teşekkür ederim ve başarılarınızın devamını dilerim. Tarih kitaplarında milattan önce ve milattan sonra vardır. Benim tarih sayfalarımda lida kapsül’ den öncesi ve sonrası var. Her şey birilerinin anneme kanser teşhisi koymalarıyla başladı. Elimizde röntgenler, ultrasonlar, o doktordan o doktora dolaşıp durduk ve bize lida kapsül’ ü tavsiye ettiler. Hukuk dilinde bir tabir vardır, ipten adam alır derler. Sizin için de öyle dediler.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.