Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Mar
14

    

Lida Dengesiz Beslenme Önüne Geçer mi ?

Yazan (admin) Lida Hakkında Genel, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 14 Mart 2010 tarihinde eklenmistir.

Lida ile Sağlıklı ZayıflamaYeterli ve dengeli beslenmeyen çocuklarda büyüme ve gelişme geriler, zihinsel bakımdan gerilikler görülür. Yetişkinlerde de hal böyledir. Orjinal Lida ise kullanımına başlandıktan itibaren beslenmenizi programlar ve sizi daha rahat bir zayıflama periyoduna sürükler. Hastalıklara karşı dirençsiz olan insanlar bile Lida ile daha zinde ve güçlü hissederler. Her hastalığa çok çabuk yakalanırlar, Lida ile rahatlar. Yakalandıkları hastalıklardan kurtulma durumları kolaylaşır, kısalır. Beslenme çok yetersiz olursa, büyüme ve gelişme çok yavaşlar. Bu hastalığa “marasmus” denir. Bu hastalığın sebepleri anne sütünün yetersiz oluşu, ek besinler verilmemesi veya yetersiz verilmesidir. Yetişkinlerde de vitamin ihtiyaçlarının karşılanamamasından ileri gelir. Bu hastalıkta kişi zayıftır. Bir deri bir kemik kalır, içeri çöker, deri buruşur, saçlar dökülür. Yüz ihtiyarlamış görünüm alır. Beyin gelişmesini de geriletir. Bu çok aşırı bir örnek olsa da dengesiz ve düzensiz beslenme aslında çok zararlı, şişmanlıkta ise bir kabstur. Lida zayıflama sürecinde tümünün önüne geçer ve sizin sağlıklı kilo vermenizi sağlar.

İyi beslenmemeden olan hastalıklardan birisi de “kuvaşiorkor” hastalığıdır. Saf enerji yönünden zengin olan lokum, şeker ve nişasta gibi besinlerin sık verilmesi, nişasta, şeker ve su ile hazırlanan mamalarla beslenmesi sonucu kişide bu hastalık oluşur. Bu hastalıkta da gelişme geriler, vücutta şişme oluşur. Davranış bozuklukları, deri ve saç renklerinde değişmeler olur. Ciltte yaralar oluşur. Sinir ve sindirim sisteminde bozukluklar, saçlarda incelme görülür. Biz bu tip hastalara da doktor kontrolünde Lida kullanmayı öneriyoruz. Bu hastalığa yakalanan insanlar rahatsız, iştahsız, ilgisizdirler. Böyle kişiler hastalanırlarsa kolay iyileşmezler.

Hücrelerin temel yapısı proteinden oluşur. Gelişme yeni hücrelerin oluşumu ile sağlanır. Büyümenin hızlı olduğu bebeklik ve çocukluk döneminde protein ihtiyacı yüksektir. Çocuğun protein ihtiyacının bir kısmı et, süt gibi protein kalitesi yüksek besinlerden sağlanmalıdır. Yetişkinlerde de günlük rutinleri tamamlamak için vitamin ihtiyacı mutlaka oluşur. Bu ihtiyacı vitamin destekleriyle tamamlayabilirsiniz fakat gıdalardan vitamin almak her zaman daha iyidir. Lida ile sağlıklı zayıflamalar dileriz.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.