Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eyl
25

    

Lida Diyet Deneyimi

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Meizi Çay kategorisine 25 Eylül 2012 tarihinde eklenmistir.

lida diyet deneyimiLida zayıflama hapı ile zayıflamayan arkadaşlarımız gayet memmuniyetlerini dile getirdiler. Zorluk çekmeden zayıflamayı başardılar ve forma girdiler. Diyetsiz ve sporsuz zayıflatan ilk kapsül lidadır. Lida form  kapsülleri ile kısa süre zarfında kilolerınızdan kurtulacak ve fit bt vücudun sahibi olacaksınız.

Kilo vermeye yardımcı lida zayıflama kapsülü ve başarıları sizleri de çok şaşırtacak. Kullanan bir çok kişi huzurlu ve kalıcı olarak kilolarından kurtuldu. Sizlerin de yapması gereken tek şey düzenli olarak kullanmaktır.

Son dönemlerde kilo tartışması ve çeşitli diyetlerin piyasada hızlı bir şekilde yayılması insan sağlığını olumsuz yönde etkileyecek gibi görünüyor. Ama lida ile bambaşka bir güzelliğin içerisine girerken sağlığınızı da koruyacaksınız.

Vücuttaki su kıtlığı, beyin için bir enerji açığı demektir. Daha sonra ayrıntılarıyla görüleceği gibi, su hücrede en doğal yollarla, bildiğimiz elektrik enerjisi üretir. Bu enerji beynin en asli enerji kaynağıdır. Enerji açığı ise yaşamsaldır. Bu açığın giderilmesi için, beyin vücudu harekete geçirmek ve bu su kıtlığını çözmek için, çeşitli sinyaller verir.

Bu sinyallerin kimisi ağrı ve sızı biçimindedir. İşte geleneksel tıp, canlının susuzluğuna, kuruma tehlikesine karşı önlem alması için, verdiği (ağrı biçimindeki) bu olanakları, hastalık olarak tanımlar. Hâlbuki kişi, beynin verdiği bu sinyalleri doğru algılayıp ve doğru yorumlayıp, su kıtlığını gidermesi gerekir. Yani kısaca su içmesi gerekir. Tıp’ bın yanılgısı ve sağlık sisteminin çıkmazı belki de bugün insanoğlunun ve bilimin yaptığı en büyük yanılgılardan birisi budur.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.