Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eki
07

    

Lida Diyet / Rejim İle Kullanılır mı?

Yazan (admin) Lida Hakkında Bilgilendirme kategorisine 07 Ekim 2009 tarihinde eklenmistir.

Evet olabilir. Lakin tek bir şart ile…

Kahvaltı öğününüzde hafif gıdalar tercih edebilirsiniz fakat mutlaka doyurucu bir kahvaltı yapmalısınız.

Kahvaltı öğününün Lida için bu kadar önemli olmasının sebebi, ürünü kullanan kişilerde öğlen ve akşam öğünlerinde muazzam bir tokluk hissi yaratmasıdır. Hal böyle olunca tümden aç kalmamak için en azından sabah kahvaltısının tatmin edici olması gerekiyor. Lida kullanımı süresince diyet yada rejim programı uygulanması normale nazaran daha basit olduğundan Lida’ nın etkisini ve zayıflatma hızını arttırmak için denenebilecek yöntemlerdir. Fakat biz bu tip özel programların, kilo fazlası 5 ve daha düşük olan kimselerde uygulanmasını pek önermiyoruz.

Zaten ürün kullanımı için de asgari 3 Kg. lik bir kilo fazlası şart koşuluyor. Çünkü Lida 3 Kg. ve daha az fazlası bulunan kişilerde bir takım istenmeyen etkiler görülebiliyor. Bu etkilerin sebebi şüphesiz Lida’ nın tiroid sistemini harekete geçirmesinden kaynaklanıyor. Kilosu çok olan kişilerde bu etkiler görülmüyor.

Ürün ile birlikte Diyet veya rejim programı uygulamaya karar verdiyseniz aşağıdaki 3 tavsiyemizi yerine getirmenizde fayda var;

  • Multivitamin desteği kullanın! Bu tür destekler sizin sağlıklı ve sıkıntısız şekilde zayıflamanıza yardımcı olur. Kullanacağınız vitamin desteği bir eczane ürünü olmamalı, bitkisel olmalıdır.
  • Kahvaltı öğününüzde az ama çok çeşitli gıdalar tüketmeye özen gösterin.
  • Mutlaka egzersiz yapın. Küçük egzersiz programlarına ayrılacak günlük 5 dakikalık bir zaman dahi Lida’ nın etkisini % 30 arttırabilir. Bu da 1 ayda 4 kilo yerine 5,5 Kg. verebileceğiniz anlamına gelir.

Mucize ile hızlı ve sağlıklı bir zayıflama dileriz.


Comments:
nilüfer on Ekim 28th, 2009 at 12:08 #

selam atmin kardeş kilolarımla savaşım çok güzel gidiyor lida seyesinde hergün sabah 7.30 yürüyüşe çıkıyorum 8.30 kadar yürüyorum 3 gündür tartılmıyorum kendime soz verdim havtada bir tartılıcam bakalım pazartesi basgül kaçı gösterecek çok merak edeyorum bundan sonra havalar soguyor bu yürüyüşlerim soguk havalardada kalori yakarmı.yoksa sıcak yaz aylarına gore kış aylarında dahamı az kalorı yakar çonkü aynı tempoda yürüyom şimdilik böpreklerimde puroblem yok her sabah kalktıgımda daha hafif hissediyom piskolejik de olabilir pazartesi tekrar yazarım

admin on Ekim 28th, 2009 at 13:09 #

nesrin;

1+1 kür kullanımı tavsiye etmekteyiz. 1. kutu zayıflama, 2. kutu kilo kontrolü için gereklidir.

Saygılar.

admin on Ekim 28th, 2009 at 13:10 #

nilüfer;

Yürüyüşün yapacağı etki hava sıcaklığıyla orantılı olarak değişebilir lakin o kadar aşırı bir fark da olmayacaktır.

Saygılar.

FİLİZ on Ekim 31st, 2009 at 11:40 #

merhaba sizlerle lidayla yaşadıklarımı sıkça paylaşıyorum.lidadan vaz geçmek istemiyorum ancak yaşadığım sıkıntılardan dolayı ara vermek zorunda kaldım.kalp çarpıntısı ve B12 ye başlamak için bir dönem ara vermiştim şuan da 2. kutumda idraryolu enfeksiyonu nedeniyle ara vermek zorunda kaldım ilk kutumda 5 kilo vermiştim hastalığımla birlikte çok kabızlık sorunu yaşamamdan 2 kilosunu geri aldım (ara verdiğim dönemde)şimdi ilaçlarımın bitmesini ve lidaya geri dönmeyi bekliyorum.ancak bir sorum olacak ben normalde 3lt kadar su tüketirken hastalanmadan 1 hafta önce su tüketimim 1.5 -2 lt ye düşmüştü. acaba idraryolu enfeksiyonu buna bağlı olarak yaşamış olabilirmiyim.birde kabızlık için sinameki önermiştiniz.ancak onunda faydasını göremedim. acaba lida ile birlikte kabızlık için bir ilaç kullanabilirmiyim? bizlere yardımcı ve destek olduğunuz için çok teşekkürler. iyi çalışmalar.

admin on Ekim 31st, 2009 at 15:03 #

FİLİZ;

Su tüketimi ile idrar yolu enfeksiyonunun bir alakası olduğunu düşünmüyoruz. Bağırsak tembelliği şikayetiniz için bir de Çiçekunu deneyin. İlaç kullanılması taraftarı değiliz.

Saygılar.

başak on Kasım 2nd, 2009 at 18:36 #

iyi akşamlar b12 ile beraber bi sorun oluyormu teşekkrüler

admin on Kasım 3rd, 2009 at 00:32 #

başak;

B12 vitamin desteğinin zaten Lida ile rutin olarak kullanılmasını tavsiye etmekteyiz. Herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

Saygılar.

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.