Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Şub
08

    

Lida Diyeti

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Genel, Lida Yorumlar kategorisine 08 Şubat 2010 tarihinde eklenmistir.

Lida diyet programı sizden kişiliğinizi değiştirmenizi ya da yemek yemeyi kesmenizi istemez. Sadece pozitif, hayat verici ve güçlendirici yiyecekler hakkında sizi bilgilendirir. Halihazırda Lida zaten açlığı bastırmakta ve yeme düzenini sağlamaktadır. Bütün önemli ön bilgilerde, yiyeceklerin düşman olmadığını, onların aslında sağlık ve uzun yaşam yolunda ilerlerken yoldaşımız olduklarını anlatır. Tek dikkat edilmesi gereken Lida ile doğru yiyecekleri doğru zamanlarda tüketmektir.

Lida diyet programında bedeninizi toksinlerden temizleyerek, onu kendi sağlığına ve kendi enerjik şekline dönmesi için destekleyeceksiniz. Bunu, kendinize duygularınızla başa çıkma izni vererek (gevşeme teknikleri, psikolojik güçlendirme ve egzersizle) başaracaksınız. Size hayati beslenme sağlayan yiyecekler yiyerek, ama bunu duygusal gereksinimleriniz için kötüye kullanmadan başaracaksınız. Bedeninizi, aç kaldığınızda kolayca besine dönüşebilen saf ve katkısız yiyeceklerle besleyerek Lida ile başaracaksınız.

Canlı besinlerle yaşayarak, beden görünümü takıntısından kurtulabileceksiniz. Bu Lida ile hiç de zor değildir. Eski yeme alışkanlıklarınız yok olacak. Duygularınız artık size neyi ne kadar yiyeceğiniz konusunda emir veremeyecek. Daha evvelden Lida kullananlar bu konu hakkında bilgi sahibidirler. Onlara danışınız.

Eğer yeni bir diyet ve yaşam tarzı aramanızın nedenlerinden biri kilo kontrolü ise, Lida sizin için tam hedeftir. Hedeflerinizle sonraki bölümlerdeki Lida programı başlıkları altında tanışabilirsiniz.


Comments:
erzelermey on Şubat 9th, 2010 at 23:06 #

ben lida yazın kulandım kilo verdim ama tekrar kullanmak istiyorum mümkünmü bi sakıncası olmurmu

admin on Şubat 10th, 2010 at 12:01 #

erzelermey;

Düzenli ürün kullanımında yeniden fayda göreceksiniz.

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.