Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Oca
11

    

Lida Diyeti

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Diyetleri, Lida Hakkında Uyarılar, Sağlıklı Beslenme kategorisine 11 Ocak 2010 tarihinde eklenmistir.

Lida kullanıcısı diyet yapmalı mı ? Yapabilir mi ? Diyetle Lida aynı anda kullanılabilir mi ? Kullanılırsa ne şekilde kullanılması gerekir ?

Evet, Lida diyet programları ile birlikte net bir şekilde kullanılabilir. Fakat dikkat edin! Lida, ölümcül piyasa diyetleriyle kullanılmamalı, bunun yerine daha net ve güvenilirliği kanıtlanmış olan diyet programları ile uygulanmalıdır. Diyetler çok aşırı aç kalacağınız şekilde olmamalı, buna alternatif olarak daha iyimser olan diyet programlarını Lida ile denemelisiniz.

Diyet ile Lida aynı dönemde uygulanabilir. Burada edilecek kalori karı ile harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Lida ile yapılan diyet yeme kısıtlama üzerine değil, yemek optimizasyonu üzerine olmalıdır. Örneğin kahvaltınızda yediğiniz tam yağlı bir beyaz inek peyniri ile az yağlı diyet beyaz peyniri değiştirmek size çok büyük acılar çektirmez. Hatta inanır mısınız ? Bazı diyet beyaz peynirlerin normal ezine türlerine göre daha lezzetli çıktığı dahi oluyor. Şaşırtıcı ama gerçek.

Öğlen ve akşam yemeklerinizde zeytinyağı kullanılarak pişirilmiş yada zeytinyağlı salatalar tüketerek Lida’ nın gücüne güç katabilirsiniz. Bir dilim bifteğin ne şekilde pişirildiği bile Lida için büyük farklar yaratabilir. Dolayısıyla biraz dikkat ve özenle, her zamanki vazgeçemediğiniz lezzetlere arkanızı dönmeden de Lida ile sağlıklı bir şekilde hem yer, hem zayıflarsınız.

Rahatladınız değil mi ? Çünkü Lida ile uygulanması gereken diyetler o kadar gaddar değiller. Zaten Lida özünde yiyerek zayıflama amacı ile yapılandırılan bir ürün olduğundan siz onu tercih ediyorsunuz. Şimdi biz size yemeyin dersek hoş olur muydu ? Tabii ki olmaz. İşte bu sebepten siz sadece yiyeceklerinizin türleri, pişirilme süreleri ve pişirilme yöntemleriyle oynayarak b kadar küçük bir zahmeti de artık zayıflamak için göstereceksiniz.

Daha önceki tavsiyelerimizi de dinleyerek bu diyet önerileri ve Lida ile sağlıklı bir şekille zayıflayabileceksiniz.


Comments:
eda on Ocak 11th, 2010 at 16:32 #

slm, ben geçen sene ocak ayında lidaya başladım ilk kutu çok etkiliydi 8 kilo verdm 2. kutumda tarihi geçmişti sanırım dış kuusu yoktu ciddi sağlık sorunlarım oldu ve bıraktım. şimdi tekrar kullanmak istiyorum 85 kiloyum boyum 163 ve 22 yaşındayım kaç kutu lida almam lazım bide sk.tarihi sorunu olurmu.

admin on Ocak 12th, 2010 at 19:56 #

eda;

30 Kg fazlanız görünüyor (VKI’ e göre) ve bu kiloyu üzerinizden atabilmek için 4+1 tam kür kullanımı tavsiye etmekteyiz.

Ece on Ocak 16th, 2010 at 12:47 #

Merhaba
1.65 boyunda ve 65 kiloyum. Yaşım 32. Genelde 60 kg olduğumda kendimi iyi hissederim. Ama ideal kilom 56-57. Kilo fazlamdan kurtulmak ve kilomu dengede tutmak için 1 kutu Lida yeterli olur mu ve nası kullanmalıyım?
Teşekkürler.

admin on Ocak 18th, 2010 at 01:17 #

Ece;
İdeal kilonuza ulaşmanız için 1 kutuluk kullanım yeterli olmayabilir. Minimum 2 kutu kullanım öneririz. Saygılar.

semanur on Ocak 18th, 2010 at 03:07 #

ben166 boyunda 92 kiloyum yaş 28 kilo veremiyorum şuan başka bi zayıflama ürünü kullanıyorum ama hiç değişiklik olmadı siz beni ikna edebilirmisiniz artık bu tür ürünlere inanamıyorum

admin on Ocak 19th, 2010 at 01:42 #

semanur;

Zayıflamaya yardımcı gıda takviyeleri arasında en etkin ve etkisi kanıtlanmış olan Lida’ dır. Kullanmaya karar verirseniz etkisini görebilirsiniz.

YELDA on Ocak 19th, 2010 at 20:24 #

merhaba,ben daha önce bi çok defa lida kullandım bıraktım açıkçası düzenli olarak 2 lt suyla birlikte tüketemedim ve şimdi başlamak istiyorum bana ilk anda tekrar kuvvetli etki edebilmesi için nası bir program uygulamamı önerirsiniz?

secil on Ocak 20th, 2010 at 16:51 #

merhaba ben 168 boy ve 66 kiloyum . akupunkturla zayıflama tedavisi görüyorum özel bir diyet uyguluyorum ancak 1 aydır hiç kilo veremedim. hareketsizlik problemim var oturarak çalışıyorum çünkü. sizce lida bana faydalı olabilir mi? akupunktur ile birlikte kullanmamın sakıncası var mı?

admin on Ocak 21st, 2010 at 18:18 #

YELDA;

Lida diyetinde su tüketiminin önemi büyüktür. Lütfen günübirlik yaptığımız açıklamaları dikkatle okuyunuz.

Saygılar.

admin on Ocak 21st, 2010 at 20:10 #

secil;

Akapunktur ile Lida kullanımının zararı yoktur. Diyetle de kullanabilirsiniz. Ve inanın herşey çok çok farklı olur.

Saygılar.

gokce on Ocak 24th, 2010 at 19:56 #

merhaba. ben 3 yıl önce lida kullanarak zayıflamıştım. şimdi 1 yaşında bir bebeğim ve 10 kilo fazlam var. 1 hafta önce emzirmeyi bıraktım ve şimdi tekrar zayıflamak istiyorum. başlamak için uygun zaman olup plmadığına karar veremiyorum.

admin on Ocak 26th, 2010 at 13:18 #

gokce;

Emzirme dönemi gerçekten tamamlandıysa kullanım için doğru zamandır.

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.