Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Mar
18

    

Lida Diyetleri Hakkında Genel Bilgi

Yazan (eRiL) Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Genel, Lida Hakkında Uyarılar kategorisine 18 Mart 2012 tarihinde eklenmistir.

Lida diyetleriLida kullanımıyla birlikte egzersiz ile ilgili yapılan araştırma ve çalışmaların sayılarında da artış meydana gelmiştir. Örneğin, Biddle (1997) uluslararası iki spor ve egzersiz psikolojisi dergisinde 1990′ lardaki araştırma eğilimlerini analiz etmiş ve sonuç olarak 1980′ li yılların sonlarından 1990′ lı yılların başına kadar “egzersiz ve zihinsel sağlık” konusundaki araştırma sıklığında % 400 artış olduğunu tespit etmiştir. Obezite oranındaki artışı engellemek için lida kapsül kullanımı gerekir.

Egzersiz psikolojisi, fiziksel aktivite ve egzersiz ortamındaki davranışların ve beyin işlevlerinin araştırılması olarak tanımlanabilir. Egzersiz psikolojisinin temel odak noktası akut ve kronik egzersizin, psikobiyolojik, davranışsal, sosyal ve bilişsel sebep ve sonuçlarının neler olduğudur.

Anshel, egzersiz psikolojisini, fiziksel aktivite programlarına katılım ve devamlılığın altında yatan psikolojik faktörlerin incelenmesi olarak tanımlamışlardır. Lox, Martin ve Petruzzello ise egzersiz psikolojisini a) fiziksel aktivitenin promosyonu ve devamlılığının sağlanması için psikolojik prensiplerin kullanılması ve fiziksel aktivitenin psikolojik ve duygusal sonuçlarıyla ilgilenen alanolarak tanımlamışlardır. Kilo vermenin devamlılığı için lida zayıflama hapı çok önemlidir.

Egzersiz psikolojisi aslında çok çeşitli zihinsel sağlık konulan, teorileri, fiziksel aktivite ve egzersizle ilgili genel bilgileri içermektedir.  Eğer egzersiz yapmakta zorluk çekiyorsanız lida ile zayıflamayı deneyebilirsiniz. Egzersiz psikolojisinin etrafı psikiyatri, klinik ve danışmanlık psikolojisi, sağlık ve hareket bilimleri alanındaki kuram ve yaklaşımlarla çevrilidir.

Bu sebeple egzersiz psikolojisinde fiziksel aktivite ve egzersiz, mizaç değişikliği, psikopatoloji ve stres yönetimi ve öz değerin yükseltilmesi için alternatif bir tedavi olarak görülmektedir. Bireysel ya da grup olarak egzersize başlamayı ve devamlılığı etkileyen egzersiz program bileşenlerinin neler olduğu da yine egzersiz psikolojisinin araştırma konuları arasında yer almaktadır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.