Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eyl
21

    

Lida Diyetleri ve Beslenme

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Hakkında Uyarılar kategorisine 21 Eylül 2012 tarihinde eklenmistir.

lida diyetleri ve beslenmeDengeli beslenerek ve lida form kapsüllerini kullanarak düzgün bir fiziğe gelebilirsiniz. Lida kapsülleri sağlıklı aynı zamanda etkili bir kapsüldür. Hiç bir şekilde diyet yada spor yapmanıza gerek duyulmadan fazla kilolarınızdan kurtulmanızı sağlayacaktır. Lida kullanım sırasında yapmanız gerekenler vardır.

gün içerisinde bol bol su tüketmelisiniz. Aynı zamanda yediklerinize dikkat etmelisiniz. Özellikle c vitamini ve lida form hapı ile kısa zamanda forma girebilirsiniz. İstenilen kiloya kısa süre zarfında gelmek için mutlaka lida tercih edilmelidir. Son zamanlarda hızla artan kilolara en etkili kapsül kesinlikle lida kapsülleridir.

 Kullanmadan önce bütün sebze ve meyveleri daima temiz su ile yıkayın ve çürümekte olan çürük kısımlarını atın. (Mümkünse sirkeli su ile yıkayın.) Sıkılan su bekletmeden içilmelidir. Buzdolabında saklamayın. Hastalık bulaşmasını önlemek için meyve suyu sıkacağını kullanmadan önce ve hemen sonra iyice yıkayın. Hamilelik veya ciddi hastalıklar esnasında günde iki kere 250 ile 350 mi. meyve veya sebze suyu içilmelidir.

Bebekler için meyve sebze suları bir bebeğin sindirim sistemi çok hassastır çünkü bebek ya anne sütü ya da sütlü mamalar aracılığıyla sıvılarla beslenir. Altı aylık olana kadar bir bebeğe bariz sebeplerle hiçbir katı verilmez. Fazlalıklardan kurtulmak istiyorsanız lida kullanmanızı öneriyoruz.

Lida kullanırken dikkat:

  1. bol miktarda su tüketin
  2. beslenme düzeni önemlidir
  3. öğünleri atlamayın
  4. mideniz boş kalması

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.