Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eyl
27

    

Lida Diyetleri

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Yorumlar kategorisine 27 Eylül 2012 tarihinde eklenmistir.

lida diyetleriLida zayıflama hapları sayesinde istediğiniz kilo ölçülerine gelebilirsiniz. Kilo vermek ve sağlıklı yaşam sürmek için mutlaka denemeniz gerekir. İstediğiniz kilo ölçülerine kısa süre zarfında gelerek forma girmeyi başarabilirsiniz. Son zamanlarda hızla artan kilolara karşı lida en uygun yöntemdir. Hiç bir zorluk çekmden fazlalıklarınızdan kurtulacağınızı belirtelim.

Zayıflamayı hızlandırmak ve kolaylaştırmak için mutlaka lida kullanılmalıdır. Kilo problemlerine karşı etkili bir yöntem istiyorsanız mümkün olduğunuz kadar doğru adımlar atmalısınız. Son dönemlerin en popüler hapı lida mutlaka kullanılmalıdır. Dengeli ve sağlıklı bir şekilde kilo vermeyi lida ile deneyin kısa zamanda forma girmeyi başarın. Fazla kilo derdine en etkili yöntemdir.

Oysa devletin, çocuklarını bu gibi tehlikelerden koruması gerekir. Kafeinli yiyeceklerin gencecik beyinlere zarar verdiğini, çocuklarımıza anlatmamız gerekir. Bütün bunlar bir arada düşünüldüğü zaman, toplum sağlığından sorumlu olan insanların ne kadar sorumsuz davrandıkları anlaşılmaktadır. İşte bu sorumsuz, kendine yabancılaşmış, insana yabancılaşmış sağlık politikaları, modern toplumların kökünü böyle kazıyacaktır.

İşin acı yanı, modern toplumlar kendi kuyusunu kazarken, kullandıkları ilk araç ise insan olmaktadır. Seksenli yılların başında içecek endüstrisi, daha önce kullandığı tatlı maddesi saccharin yerine aspartam diye yeni bir kimyasal tatlı maddesi icat eder.

Aspartam normal şekerden 180 kat daha tatlı olmasına karşın, kalori değeri sıfırdır. Amerikan sağlık kurumları tarafından sağlığa zararlı değildir diye onay aldığından, bugün hemen hemen aklınıza gelen her türlü endüstriyel hazırlanan yiyeceklerde kullanılmaktadır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.