Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eki
08

    

Lida Diyetlerinde Düzenli Kahvaltı

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Meizi Çay kategorisine 08 Ekim 2012 tarihinde eklenmistir.

lida diyetlerinde düzenli kahvaltıZayıflama hapı lida ile fazla kilolarınıza veda edebilirsiniz. Kilo vermek ve sağlıklı bir yaşam sürmek için mümkün olduğunuz kadar dikkat etmelisiniz. Lida zayıflama hapı kilo vermenize yardımcı olurken vücudunuzdaki toksinlerinde dışarı atılmasını sağlayacaktır.

Kilo konusunda en başarılı sonucu almak için mutlaka lida kapsüllerini denemelisiniz. Orjinal lida zayıflama kapsülleri sayesinde formunuza kavuşacaksınız. Mutlaka doğru adımlar atılmalıdır. Kilo konusunda en başarılı sonucu lida kapsülleri ile alacaksınız.

Ben hemşehrisi olmadığım için, “yemeklerde kuzu eti yerine dana eti, tereyağı yerine de zeytinyağı kullanmazsan ayhan’ın yemeklerini dışarıdan gönderteceğim,” diyerek onu tehdit ettim. Blöfüm işe yaradı; sakine teyze ölçülü zeytinyağı ve yağsız dana eti kullanmaya başladı. 3500 kaloriyle başlayan diyet, zamanla 1800 kaloriye düştü. Zayıflamaya yardımcı lida özellikleri ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Kahvaltıda poğaça ve açma yerine peynirli tostla karnını doyuran ayhan, yemek aralarında grisini, kraker gibi tuzlu besinlerle idare etti. İstediğim diyet bu değildi ama baklavacı dükkanındaki iştahlı bir genci daha ne kadar kısıtlayabilirdim ki? Umudunu kaybetti! Aradan geçen bir yılda epeyce kilo veren ayhan, 139 kilodan 110 a indiğinde birden durdu.

Ne yaptık ne ettiysek tek bir gram dahi veremedi. Birkaç kez zorlayınca başının döndüğünü söyledi. Bir sabah işe giderken baş dönmesi yüzünden merdivenden düşmüş. Baş dönmeleri giderek sıklaşıp araba kullanırken de yakalamış onu. Sonunda dayanamayıp sordum.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.