Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Kas
27

    

Lida Diyetlerinde Kaloriden Uzak Durun

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Yorumlar kategorisine 27 Kasım 2011 tarihinde eklenmistir.

Lida zayıflama hapları ile kilo vermeyi düşünüyorsanız uymanız gereken bazı kurallar olacaktır. Mesela sağlıklı beslenmeye özen göstermelisiniz. Ayrıca fazla kaloriden uzak durarak daha çok protein ve kalsiyum ağırlıklı beslenmelisiniz. İdeal forma ancak dengeli beslenerek gelebilirsiniz.

Orjinal lida zayıflama kapsülü olmasına dikkat etmelisiniz. Kilo problemleri ile uğraşmamak için mutlaka lida kapsüllerini denemelisiniz. Sahte pozitif oran o kadar yüksektir ki en iyi öngörü yapan test tamamen yararsızdır. Bu, bir umutsuzluk ifadesi değildir. Yapılabilecek şeyler vardır. Geçmiş zamana baktığınız dürbünle tarihte geriye gözlerinizi çevirdiğinizde olan her şey sanki engellenemez bir şekilde sizin kötü olayınıza neden olur gibi görünüyor olsa da gerçek hataların sayısını azaltmaya çalışabilirsiniz.

Orjinal zayıflama hapı lida kullan formda kal ve sağlıklı bedene sahip ol. Kilo almamak için ve kilo vermek için mutlaka lida kapsüllerini kullanmalısınız. Lida sayesinde kısa sürede formunuza kavuşacaksınız.

Yalnızca ender olaylarla ilgili matematiği size vermeye çalışıyorum. Bununla ne yapacağınız size kalmış bir şey. Hapsedilmeniz 1999 yılında Avukat Sally Clark, iki bebeğini öldürdüğü için yargılandı. Pek çok kişi savcılık iddianamesinde bir istatistiksel hata olduğunu biliyordu.

Ama pek azı gerçek hikayeyi ya da bu davada istatistikten anlamamanın varabileceği olağanüstü boyutu görmüştü. Sally clark’ın mahkemesinde, çocuklarına zarar veren anne babalar konusunda bir uzman olan Profesör Roy Meadow, kanıt sunması için çağrıldı. Meadow’a aynı ailede iki çocuğun Ani Çocuk Ölümü Scndromu (Sudden Infant Death Syndrome  SIDS) nedeniyle ölme şansının ‘yetmiş üç milyonda bir’ olduğunu belirten çok bilinen sözleriyle göndermede bulunulmaktadır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.