Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eyl
24

    

Lida Diyetlerinde Nasıl Beslenilmeli?

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Diyetleri kategorisine 24 Eylül 2012 tarihinde eklenmistir.

lida diyetlerinde nasıl beslenilmeliLida kapsülleri ile fazla kilolara veda edeceksiniz. Son zamanlarda hızla yayılan kilolara lida form kapsülleri etkili olacaktır. İstenilen fiziğe gelmek için mutlaka kullanmalısınız. Şişman yada çirkin olmak istemiyorsanız mutlaka lida kullanılmalıdır. Sağlıklı ve bilimsel zayıflama ipuçları yazı içerisinde paylaşılmıştır.

Sağlıklı bir şekilde forma girmek için mutlaka lida form kapsülleri kullanılmalıdır. Şişmanlamamak için lida kullanın ve kısa zamanda forma girmeyi başarın. Kilo vermek ve doğru beslenebilmek için mutlaka lida kullanılmalıdır.

Fazla kilolardan kısa süre zarfında kurtulmak için mutlaka lida kullanılmalıdır. Lida kullanan bir çok kişi dengeli kilo verimini dengeli bir şekilde başardı. Diyetinizde, tercihen taş değirmende öğütülmüş tam tahıllardan gelen, gıda liflerinden yeterince olduğundan emin olun. Ilık suda iki çorba kaşığı (30 ml) kara melas pek çok insanın zor sorunlarını gerginlik yaratmadan çözmektedir. Yoğurt da tavsiye edilir ama yapay renklendirici ve tatlandırıcı içermediğinden emin olun.

Aşağıdakiler birarada veya ayrı ayrı kullanılabilir:

  1. Ispanak 450 ml.
  2. Havuç 275 ml; ıspanak 175 ml.
  3. Havuç 225 ml; elma 275 ml.
  4. Patates 350 ml.
  5. Kalın Bağırsak İltihabı

Bol bol gıda lifi alın. Eskiden tavsiye edilen tatsız yemekler genellikle faydasızdır. Sabah uyanınca ılık su içine sıkılmış limon suyu için artı: Elma 275 ml; havuç 225 ml. veya: Salatalık 175 ml; havuç 150 ml; kırmızı pancar 250 ml. Eğer mümkünse papaya 500 ml tavsiye edilir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.