Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eki
14

    

Lida Diyetlerinde Önemli Kurallar

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Hakkında Uyarılar kategorisine 14 Ekim 2012 tarihinde eklenmistir.

lida diyetlerinde önemli kurallarLida zayıflama kapsüllerinin detseği ile kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Sağlıklı aynı zamanda etkili kapsül lida ile hızlı şekilde kilo verebilirsiniz. Son zamanlarda hızla artan kilolara en verimli sonucu alacağınızdan emin olabilirsiniz. Son dönemlerde hızla artan kilolara en verimli sonuç kesinlikle lida ile alınır.

Lida kullanırken yapmanız gereken en verimli kural doğru adımlar atmaktır. Adımlarınızı doğru bir şekilde atarsanız sağlıklı kilo vermiş olursunuz. Hiç bir şekilde zorluk çekmeden fazlalıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Her doktor baskı altında çalışır ama bu özellikle acil servis doktorları için geçerlidir.

Dolayısı ile, alter’da gördüğümüz gibi, sormayı seçtiğiniz sorular ve bu soruları soruş şekliniz, düşünce şeklinizi belirleyecektir. Lida ile sizlere sağlıklı beslenme listesi verebiliriz. Bu liste size yarar getirebilir.

Bir geçmişi çok çabuk değerlendirirseniz, yanlış yolda ilerleyebilirsiniz, ama çok fazla da dinlemeye kalkarsanız o zaman da diğer işlerinizi aksatırsınız. Caddede sendeledikten sonra ayak bileğindeki bir ağrı nedeniyle acil servise gelen bir yaşlı adamcağızı anımsıyorum. Tek istediği, kırılıp kırılmadığını öğrenmek ve bazı ağrı kesiciler almaktı.

Herkes ayak bileğine odaklandı, hiç kimse neden sendelediğinin üzerinde durmadı. Sadece, çok sonraları, teşhis edilmemiş bir kansızlık hastası olduğu için sendelediğini öğrendik. Anemik olmasının nedeni ise, kolon kanseriydi.

Olayları daha karışık bir hale getirmek için, hastalar tıbbi geçmişlerini hatırlamayabilirler ve hastane kayıtları ve hasta dosyası olmadan, boşlukları doldurabilecek bağımsız bilgilerden yoksunsunuzdur.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.