Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
May
14

    

Lida Düşmanı: Şekerli Besinler

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Gıda Alternatifleri, Lida Hakkında Bilgilendirme kategorisine 14 Mayıs 2010 tarihinde eklenmistir.

Barbekü sosu, istisnalar hariç, yüksek miktarda şeker içerir. Bu ve bunun gibi yiyeceklere hiçbir Lida kullananın yaklaşmaması gerekir.

Bu sebeple, ya sosun şeker içermediğinden kesinlikle emin olmalısınız ya da hiç barbekü lokantalarına gitmemelisiniz. Bu konudaki seçenekler: Barbekülü tavuğun derisini çıkarmak, barbekü sosu kullanılmayan bir yemek ısmarlamak ya da mönüdeki sos kullanılmayan diğer yemekler. Şekerin zayıflama ve kilo verme üzerindeki koşulsuz yıkıcı etkilerinden uzak ve Lida yosun kapsülü ile birlikte temiz, sağlıklı bir kilo verme periyoduna sahip olmak çok elzem. Barbekülü fasulyeler ve fırında fasulyelerde şeker bulunur. Ama, yine de başka bir lokantada yemek daha kolay olur.

Birçok tuzlu abur cubur düşkünü tavuğun gevrek derisini yer, bu yüzden ya tavuk yemeyeceksiniz ya da tavuğun derisini çıkarıp öyle yiyeceksiniz. Yine de yapacağınız en iyi şey tavuk yerine barbekülü biftek yemektir; çünkü bu sizin yararınıza olur.

Tabii ki, yemeklerin yanında verilen, patates cipsleri, kızartmalar ve kızarmış soğanlar gibi gevrek yiyeceklerden uzak durmalısınız. Bir seçenek sunmak gerekirse barbekülü veya fırında yapılan fasulye sizin için birebirdir.

Şekerli yiyecek düşkünleri gibi sizin için de en iyi seçim barbekü lokantası yerine başka bir lokantaya gitmektir. Barbekü sosu genellikle baharatla eş değerdedir; bu yüzden neden üzülesiniz ki? Lida kullanımına start verin ve bu tip yiyeceklere beslediğiniz sevgiyi kaybedin! Rahata ermenin 1 numaralı ipucu orjinal olması kaydıyla Lida’ dır.

Ama yine şekerli yiyecek düşkünleri gibi siz de bir barbekü lokantasına gidip orada güzel derisi alınmış bir tavuk yiyebilirsiniz veya SOSSUZ pişirilmiş bir biftek de sizin için uygundur. Barbekü sosundan ve barbekülü fasulyeden uzak durmalısınız. Fırında fasulye, eğer kırmızı bibersiz pişirilmişse güzel bir seçimdir. Bunun yanında bisküvi ve mısır da yiyebilirsiniz.

Tereyağı ve bisküvi haricinde barbekü lokantalarında sütlü ürünler yok denecek kadar azdır. Bu yiyecekler haricindeki barbekülü et, fasulye, pirinç ve yağsız mısır gibi mönüdeki herhangi bir şeyi Lida ürünleri kullanırken rahatlıkla yiyebilirsiniz.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.