Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
May
09

    

Lida Egzersiz Kuralları

Yazan (admin) Egzersiz ve Spor, Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Uyarılar, Orjinal ve Sahte Lida kategorisine 09 Mayıs 2010 tarihinde eklenmistir.

Lida ile yapılabilecek egzersizler üç ana bileşenden oluşur:

  1. Kalori yakmak ve yağlan eritmek için kalp egzersizi,
  2. Kas oluşumu ve metabolizmanın artması için ağırlıkla güç çalışması,
  3. Karın bölgelerinizi sıkılaştırmak için bölgesel egzersiz.

Planın ilk kısmı, kalp egzersizi, karın kaslarını çevreleyen yağ tabakasını azaltmak için kalorileri yakar. Burada aslında asıl etkin olan Lida zayıflama kapsülü‘ nün kendisidir. Eğer bu yağları azaltmazsanız bir değişiklik görmeden egzersizle saatler harcarsınız. Bunu hızlı bir biçimde azaltmak için de size Lida gerekecektir.

Lida Egzersiz Kuralları

Size kolay, etkili ve faydalı aerobik egzersizi öneririm, fakat bisiklet, yüzme, yürüme veya koşu bandı, merdiven, kondisyon aleti gibi aletler de kullanabilirsiniz.

İki tip kalp yürüyüşü tavsiye edeceğim: yağ yakma ve kalori yakma yürüyüşü. Yağ yakma yürüyüşü bel yağlarınızı yakmayı garanti eden düzenli tempolu yürüyüşlerdir. Orjinal Lida etkisini bu yürüyüşler sayesinde % 40′ a kadar arttırmak sizin elinizde. Lida kullananlar bunun farkındalar ve uygulamaları arttırıyorlar. Bu yürüyüşlerin uzunluğu her hafta artar ve daha da forma girdikçe ekstra yorgunluk hissetmeden hızını artırabilirsiniz (ve daha çok yağ yakabilirsiniz!) Kalori yakma yürüyüşleri ise periyodik olarak yavaş yürüyüşlerle bölünmüş hızlı yürüyüşlerden oluşan kesintili çalışma şeklindedir. Çalışmalar kesintili çalışmanın ardından metabolizmanın hızlandığını göstermektedir. Böylece gün boyu daha çok kalori yakabilirsiniz:

Haftada altı kez kalp çalışması yapamıyorsanız kendinizi yormayın. Hayat tarzınıza uygun çalışmaları yapmanızı istiyorum. Eğer benim gibiyseniz, hoşlanacağınız ve yapabileceğiz şeyleri tercih edersiniz. Bugünlerde otuzlarımda gitmeye alıştığım egzersiz kurslarından daha çok (kızlarımı yanımda götürebildiğim) yürüyüş ve tırmanışları tercih ediyorum. Bu sayede ben 40 günde Lida mucizesi ile 8 kilo verdim. Şu an yaşamınızda sizin için hangisi iyiyse onu uygulayın.

Günlük yürüyüşlerinize ek olarak aşağıdaki, metabolizma güçlendirici veya bel rutin çalışmaları gibi, güç egzersizi çalışmalarını Lida zayıflama hapı ile uygulayın.

Aklınızda Tutmanız Gereken Bir Rakam
Ulusal Sağlık ve Klinik Mükemmellik Enstitüsü (NİCE), bel Ölçüsü kadınlarda 88,9 santimetreden ve erkeklerde 101,6 santimetreden fazla ise bu durumun aşırı miktarda iç organ yağına dair sağlıksız bir işaret olduğunu belirtmiştir. Gerçek kilonuz kaç olursa olsun bu durum değişmez.
Karın çevrenizdeki yağ oranını asıl yansıtan ölçüm bel-kalça oranıdır. Başka bir deyişle asıl odaklanılması gereken kalça ve uyluklar değil göbektir. 52 ülkede, 27 bin kişinin analiz edilmesi sonucu elde edilen verilerin gösterdiğine göre, kalp krizi geçirenlerin vücut kitle indeksi hiç kalp krizi geçirmeyenlere benzer olsa da, bel-kalça oranları hiç kalp krizi geçirmeyenlerden daha yüksektir. Bu durumda hangi rakamı takip etmek gerekiyor?
Bel-kalça oranı, belinizin en dar kısmının kalçanızın en geniş kısmına oranıdır. Bel ölçümünüz göğüs kafesi ile kalça kemiğiniz arasındaki göbek deliğinizin hizasından yapılır.
Kalça ölçümünüz ise yan durarak aynaya baktığınızda gördüğünüz en geniş kısmın hizasından yapılır. Şimdi bulduğunuz bel ölçünüzü kalça ölçünüze bölün. Örneğin beli 76,2 cm ve kalçası 93,98 cm olan bir kadının bel/kalça oranı 0,81’dir.
Araştırmacılara göre sağlıklı bel-kalça oranı kadınlarda 0,8’i aşmamalıdır.

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.