Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
May
21

    

Lida Egzersiz Programı

Yazan (admin) Egzersiz ve Spor, Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Genel kategorisine 21 Mayıs 2010 tarihinde eklenmistir.

Egzersiz programları Lida için hızlı bir tempo ile uygulanmamalıdır. (Yani zayıflamak istiyorsanız, deliler gibi koşup kendinizi yormayacaksınız. Şöyle hayal edin: Çok hızlı hareketlerle egzersiz yaptığınızda kalbiniz yerinden çıkacakmış gibi atacak ve beden panikleyecek, bunun üzerine hemen karbonhidratları yakacaktır. Ama uzun zaman diliminde yavaş hareketler yaptığınızda bedeniniz paniklemez ve o zaman yağları yakmaya başlar. Acelesi yoktur, yağlar sakin sakin yanar.

Egzersizden önce mutlaka ısınma hareketleri yapmalısınız.

Egzersiz YapmakEgzersiz programı uygulamalarına başlamadan önce yapılacak ısınma hareketleri ne kadar gerekli ise, uygulamalardan sonra vücudun yavaş yavaş soğuması da aynı derecede önemlidir. Yani, egzersizlerden sonra esnetme hareketleri yapın. Mümkünse yoga yaparak, hem bedeninizi hem de ruhunuzu rahatlatın.

Enerji sarfı azdan çoğa doğru artırılmalıdır. (Yani en başta kendinizi zorlamayın, egzersiz yapmaktan keyif almaya başladıktan sonra yavaş yavaş tempoyu artırın.)

Egzersiz tipi zevk verici olmalı ve bireyi eğlendirmelidir. (Zayıflamak için mutlaka koşmanız ya da yürüyüş yapmanız gerekmez. Mutlu olduğunuz bir şeyler yapın. Dans edin, yüzün, mağazaları dolaşın, evde temizlik yaparken müziği açın ve oynayın, banyo yapın… Bunları hepsi size kalori yaktırır ve mutlu olursunuz. Temelde yosun hapı kullanımı sayesinde alacağınız etki 2 ile çarpılır. Egzersiz illâ spor salonunun içinde olması gereken bir aktivite değildir.)

Egzersiz hayat boyu düzenli bir şekilde yapılabilecek kolaylıkta olmalı. (Esasında eğlenceli eylemlerin hepsi mükemmeldir ve bir ömür boyu devam ettirilebilir.)

Egzersiz türü, bedeninizi çok sarsmayacak düzeyde olmalıdır.

Bir egzersiz seansı 45-90 dk. sürebilir. Çalışma başlangıçta kısa süreli olmalı daha sonra giderek artırılmalıdır. (Bu sürede bedeniniz ancak ısınır. Ona biraz zaman tanıyın.)

Program süresi ideal kiloya ulaşmaya göre değişir. Ama en az 4-8 hafta devam ettirmelisiniz. Haftada en az 3 kez egzersiz yapabiliyorsanız bu harikadır. (Ama unutmayın ki yapamadığınız zaman da her şeyi yarım bırakmayın. Düzenli yapamasanız bile arada devam edin. Li-da zayıflamada başarılı bir ürün olduğundan egzersiz programınızı sizi sevindirecek şekilde destekler. Bozuk paraları kumbaraya atarsınız sonra bir bakmışsınız, dünya kadar paranız olmuş. Bedeninizi de böyle düşünün; her yaptığınız aktivite kârdır ve size nakit olarak döner.)


Comments:
gül on Mayıs 22nd, 2010 at 22:11 #

merhaba ben sinirlendiğim zaman ve hızlı koşup heyecanlandığım zaman kusacak gibi oluyorum ve titriyorum bu geçicimidir 1.5 ay oldu kullanalı ve kilo vermem durdu mineral takviyesi kullanırsam kilo vermeye yine başlaya bilirmiyim teşekkürler

admin on Mayıs 24th, 2010 at 20:01 #

gül;

Chitosan mineral takviyesi ve Lida Meizi çay kullanımı ile Lida kapsül etkilerini çok daha fazla arttırabilirsiniz. Saygılar.

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.