Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Oca
10

    

Lida Etkileri

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Genel kategorisine 10 Ocak 2010 tarihinde eklenmistir.

Lida’ nın mükemmel etkilerini bilmeyenler için anlatalım istedik. Bilenlerin de bu yazıyı okuması yeni şeyler öğrenmelerine vesile olabilir. Lida, içerik bakımından özgün bir üründür ve bu ürünün etkileri, dünyadaki diğer tüm zayıflama amaçlı besin takviyelerinden yüksektir. Temel olarak 10 Kg. ortalamasında kilo fazlası olan kimseler tarafından kullanılması için geliştirilen Lida’ nın aylık olarak gösterebildiği etki, insandan insana, metabolizmal faaliyetlere ve problem derecesine göre değişen oranlarda ortalama 8 Kg. lik etki gösterebilmektedir.

Lida ile diyet yada bu gibi programların uygulanması durumunda da ürünün etkisi % 50 oranında artabilmektedir. Bu faaliyetlerin arasında düzenli olarak zayıflama amaçlı bir bitkisel çay tüketimi de girmektedir.

Diyetteki protein miktarının yüksek olması yağ oranının da yüksek olduğu anlamına gelmediği için Lida ile mutlaka düşük proteinli diyet yapılması şart değildir. Biraz pahalıdırlar ama siz yine de antibiyotik ve diğer kimyasal katkıların kullanılmadığı organik etleri almaya ve beslenmenizi buna göre düzenlemeye çalışın. Atalarımız yağsız av eri veya otlaklarda beslenen evcil hayvanlarla besleniyorlardı. Günümüzün yağlı etli hayvanları mısırla besleniyor.

Eğer organik et alamıyorsanız en yağsız parçayı seçin ve pişirmeden önce fazla yağları ayırın. Yağsız ürünlerin özellikle seçilip bu şekilde tüketilmesi, Lida kullanım döneminde aşırı fayda sağlayabilecek ve kilo verme süresini kısaltabilecek bir uygulamadır. O grupları tavuk ve deniz ürünleri gibi doğal olarak daha az yağlı iyi protein kaynağı seçeneklerine sahiptirler. Yağlı balıklardaki Omega-3 yağ asiti kolesterolü düşürüp kalbe yarar sağlıyor gibi görünmektedir.

Bu güçlü ürünü kullanarak normal şartlarda diyet programı uygulamadan da netice elde edebilirsiniz. Normalde Lida Termojenik ve tek başına etki gösterebilen bir üründür.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.