Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ara
25

    

Lida Fiyatları

Yazan (admin) Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Genel, Lida Hakkında Uyarılar kategorisine 25 Aralık 2009 tarihinde eklenmistir.

Lida fiyatlarının 2008 yılı sonrasında yükselmiş olduğunu biliyorsunuz. Fakat daha sonrasında bu fiyatlandırmalar düşmüş ve Türkiye genelinde 50 TL’ lik bir sınıra oturmuştur. 2008′ de Lida 65 TL’ ye satılıyordu ve bunun sebebi de Çin (KmDali) fabrikasının stok problemiydi. Fabrikanın çalışma düzeninde oluşan bir sorun sebebiyle 4 aylık stok kaybı gerçekleşmiş ve bu yüzden ürün sıkıntılı bir döneme girmişti.

Orjinal Lida ürününün Türkiye fiyatlandırması 29 $ düzeyinde “38-50 TL” seyretmektedir. İnternet yada dükkanlarda bu fiyatlardan daha ucuza satılan ürünlere şüpheyle yaklaşmanızı tavsiye ederiz. Lida’ nın tek olarak daha ucuza satılabilmesi, işin içinde iyilik yap iyilik bul mantığını benimsemiş bir hayır sever yok ise pek mümkün değildir.

Web sitemizde Lida fiyatları orjinallik ücret iade garantisi ile satıldığı şekliyle;

  1. Kutu Lida: 50 Türk Lirası
  2. Kutu Lida: 95 Türk Lirası
  3. Kutu Lida: 135 Türk Lirası
  4. Kutu Lida: 160 Türk Lirası
  5. Kutu Lida: 190 Türk Lirası

En yüksek ve fiyatı en düşük kampanyamızda ürünün birim maliyeti 38 TL’ ye kadar düşmektedir. Kampanyalarımız kendi insiyatifimizde fiyatlandırılmıştır.

Lida Sipariş etmek için fiyattan öte daha önemli bir öğe de garantidir. Lida alacağınız yerden mutlaka iade garantisi talep ediniz.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.