Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Haz
20

    

Lida Form Hapı ve Etkisi

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Meizi Çay kategorisine 20 Haziran 2012 tarihinde eklenmistir.

lida form hapı ve etkisiLida zayıflama kapsüllerinin desteğini alarak kilolardan kurtulmak sandığınızdan daha kolay gerçekleşecektir. Yıllardır yapılan hatalı diyetler sağlığı olumsuz yönde etkilemektedir. Sizlerde kısa süre içerisinde kilolarınızdan kurtulmak için mutlaka doğru tercihler yapmalısınız.

Öncelikle zayıflamayı kafanıza koyduysanız yapmanız gereken mutlaka lida haplarını kullanmaktır. En doğru ve sağlam adımlar lida kapsülleri ile atılabilir. Masajın yavaş ve sürekli olması gerekir. Aynı masajı sol tarafınıza da uygulayın ve kolun hem alt hemde üst kısmına masaj yapmayı unutmayın. Sağlıklı bir diyeti lida’ yla kolaylaştırın ve kısa zamanda forma girin. Kilolarınızdan kısa zamanda kurtulmayı başarabilirsiniz. Mutlaka lida form kapsüllerini denemelisiniz.

Parmak uçlannız göbekte ve her iki eliniz de karnınız üzerinde iken karına bastınp gevşetin ve kalbe doğru masaj yapın. Masajı belinizin arka tarafına, böbreklere ve kaburgaya uygulayın, yukan kalbe doğru çıkın.

Sağ ayağınızın parmaklanndan tutarak her iki el ile masaja başlayın, sonra taban ve ayak üzerine uygulayın. Sırayla baldır, kalça, karın ve yukarı kalbe doğru uzanın. Aynı şeyi sol ayakta da tekrarlayın şekil 1 canlandırma hareketleri: baş el ve kolları canlandırmak için masaja önce sağ taraftan başlayın. Sağ elinizin parmaklanın sol elinizle tutun ve parmaklarınızı bastınp gevşeterek sağ kolunuzun yukarısı sırtüstü yatın ve baş ile boynu rahat bırakarak omurga’ yı uzatın.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.