Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Oca
17

    

Lida Günlüğü

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Yorumlar kategorisine 17 Ocak 2010 tarihinde eklenmistir.

Kilo verebilmek için çok çeşitli yollar denedim, ancak sağlıklı hiçbir yol bulamadım. 112 kilo olduğum sıralarda doğru dürüst yemek yemiyordum, ama kilo almaya devam ediyordum.

Çünkü daha önce uyguladığım çok az yiyerek zayıflama diyetleri sonucu metabolizmam az enerji alımına göre kendini ayarlamış ve yavaş çalışmaya başlamıştı. Daha sonrasında Lida’ yı tanıdım. Kalori kısıtlaması uygulamalarında önce bir süre zayıflama oluyor, ancak daha sonra az yenilmesine rağmen kilo alınıyordu. Lakin ben bu sistemi Lida ile uyguladığımda işin rengi değişti! Arada bir diyet bozulup normal yenilmeye başlanırsa hepten şişmanlama başlıyordu. Fakat Lida ile ben bunu hiç yaşamadan tam 22 Kg. verdim. Çünkü metabolizmamız yaradılışımız gereği belli enerji tüketimlerine göre ayarlanmış ve Lida bunu biliyor. Her yerde bahsedilen Lida diyet işe yarıyor.

Bilimsel araştırmalara göre normal orta yaş bir erkek günde ortalama hiçbir şey yapmasa 1500-2000 arası kalori harcar. Eğer bu kaloriden az enerji alırsak doğal olarak kilo veriyoruz. Enerjiyi azaltmanın en mantıklı ve sağlıklı yolu da şu an için tartışmasız Lida’ dır. Önceleri ben öyle yaptım ve kilo verdim. Ancak bir süre sonra metabolizmamız kalorilerin az gelmesine göre kendini ayarlıyor. Yani günlük 2000 kalori almaya alışmışken 1000 kaloriye indirip zayıflıyoruz, ama belli bir zaman sonra metabolizmamız kendi yedeklemesini de garantiye alacak şekilde kendini 800 kaloriye göre ayarlıyor. Böylece hergün tabiri caizse ot ve çöple geçinip yiyeceklere iç çekiyoruz ama belli bir süre sonra tekrar kilo almaya başlıyoruz. İşte bu ikinci evrede Lida devreye giriyor ve kilo almamızı engelliyor. Sıkılıp arada bir fazla yediğimizde de sonuç malûm, eski halimizi mumla arıyorduk. Çünkü kendini 800 kaloriye ayarlamış metabolizma birden 2000 kalori gelince 1200 kalorilik kısmını stoklamak durumunda kalıyordu. İşte Lida tam olarak bunun önüne geçti.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.