Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
12

    

Lida Hakkında Düşünülenler!

Yazan (eRiL) Lida Yorumlar, Lida yosun hapı, Sağlıklı Beslenme kategorisine 12 Ağustos 2011 tarihinde eklenmistir.

Lida zayıflama hapını uzun zamandır kullanıyorum, inanılmaz kilo veridiriyor sizlerin de güvenle kullanılması gerektiğini düşünüyoruz. 85 kilodan 60 kiloya kadar indim şuan çok mutluyum ve sizlerinde bu başarıyı yakamanız açısından Lida zayıflama hapından yararlanmalısnız. Hiç bir diyet uygulaması bu kadar yararlı değildir. Lida sayesinde şişmanlık artık ortadan tamamen kalkacak herkez rahat bir nefes alacak. Kilo sorunu diye birşey Lida sayesinde kalmayacak. Şişmanlığın ilerde yol açtığı hastalıkları tahmin edebiliyorsunuz. Bu yüzden şişman biri olmak istemiyorsanız Lida kapsülleri kullanmalısınız. Sağlıklı yaşam sebzeleri ve Lida desteği ile ulaşmayacağınız ölçü yoktur.

İdrarla itrah. Plasma fosfatının kaynağı barsaklardan emilen fosfat ve kemiklerden serbestleşen fosfattır. Plasma fosfat düzeyini başlıca böbrekler regüle eder. Böbrek tubuluslarmda na/p kotransport sistemi plasma fosfat düzeyi (diyetteki fosfat miktarı), paratiroid hormonu, ve fgf23 (fibroblcıst groıvth factor 23) ile kontrol edilir. Paratiroid hormonu idrarla fosfor itrahmı artırır; ancak plasma fosfat düzeyi düşerse böbrekler paratiroid hormonunun bu fosfatürik etkisine dirençli hale gelir.

Ağır fosfat kayıpları ile seyreden kalıtsal ve akiz tubulus kusurları vardır (konjenital fosfopenik rahitisler ya fgf23 veya bu proteini yıkan phex endopeptidase enzim genlerinde kusurlara bağlıdır; onkojenik osteomalaside ise fgf23 üretimi artmıştır). Paratiroid hormonunun fosfat metabolizmasında etkili olmasına rağmen plasma fosfat konsantrasyonu paratiroid hormonu salgılanmasında ayarlayıcı değildir. Bu hormonun salgılanmasına etkisi kalsiyum üzerinden dolaylıdır.

Likte genellikle inositol hexaphosphoric asit veya phytic (fi tiki asit şeklindedir. Bu asitler kalsiyum, çinko, magnezyum ile birleşerek bunların fitat tuzlarım oluşturur; bu tuzlar emilemez ve dışkı ile atılır. Ekmeğin mayalanması sırasında phytase’larm etkisi ile fitik asitteki fosforun bir kısmı ortophosphate’lara dönüşerek emilebilir hale gelir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.