Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eki
22

    

Lida Hakkında En Geniş Kaynak..

Yazan (admin) Lida Hakkında Bilgilendirme kategorisine 22 Ekim 2009 tarihinde eklenmistir.

İnternet ortamında kesinlikle orjinal olan Lida’ nın (Çin Orijini – Kunming Dali tarafından üretilir.) tanıtıldığı ve kullanıcı yorumlarına en büyük değeri gösteren 2 web sitesinden birindesiniz. Ürün için bu en önemli olan iki kriter kullanıcılar ve Lida konusunda araştırma yapan kişiler tarafından aranan kriterlerdir. Web sitemizde orjinal ürünün nasıl özellikler taşıması gerektiği konusunda yazılı ve görsel bir çok bölüme ulaşabilirsiniz. Özellikle bir ürünü yada hizmeti araştıran kimseler için o ürün ve hizmet hakkında geçmişe uzanan ve ürünü alıp kullanmış yada hizmetle önceden tanışmış / almış kişilerin iyi yada kötü yorumlarının bulunması çok önemlidir. Orjinal Lida web sitesinde 8000′ e ve 2 senelik bir geçmişe dayanan kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz. Üstelik bu yorumları herhangi bir üyelik gerekmeksizin okuyabilir, yorum yazabilirsiniz.

Uzman destekli ekibimiz, yorumlarınız dahilindeki her soruyu en kısa zamanda cevaplandırmak için çalışıyor. Çevrimiçi destek sistemimiz ve iletişim sekmemiz haricinde mesai saatleri (Sabah 10:00 – Akşam 19:00) dahilinde hizmetinizde olan 3 farklı mobil çağrı hattımız aracılığıyla da Lida hakkında öğrenmek istediğiniz her şey ve almak istediğiniz her bilgi için destek veriyoruz. Bizi aramak istemiyorsanız, iletişim formlarımıza numaralarınızı bırakabilir, sizi bizim aramamızı sağlayabilirsiniz.

Amacımız, araştırmacı ve kullanıcıları orjinal ürüne yönlendirmek, ürün hakkında doğru bilgileri paylaşabilmek ve kilo sorunu olan kişilere Lida konusunda destek verebilmektir.

Tüm bunların haricinde orjinal ürünün size en acil, en özel ve en sağlam şekilde ulaşması konusunda da hizmet vermekteyiz. Lakin ürünü her nereden temin etmek isterseniz isteyin, bizden destek almadan lütfen herhangi bir girişimde bulunmayınız. Temel olarak web sitemizin ticari, bizlerin ise satış amacı güttüğümüzü inkar etmiyoruz. Lakin bunu en dürüst yollardan yapmaya çalıştığımızı bilmenizi istiyoruz.

Huzurlu ve sağlıklı zayıflamalar dileriz…


Comments:
funda on Ekim 24th, 2009 at 12:04 #

ben lidayı daha önceden kullanarak iyi sonuçlar aldım denilebilir.Ama düzenli kullanamadım çıkan haberler yüzünden.Bi yandan korktum bi yandan zayıflamaktan kendimi alıkoyamadım.Düzenli kullansaydım eminim iyi sonuç alacaktım.Bir sorun yaşadım o dönemlerde yüzümde özellikle çene kısımlarında kaşıntılı sivilceler çıktı.Karaciğere zarar veriyor denildiğini biliyordum ve sivilcenin karaciğer kaynaklı olabileceğini düşünerek tamamen bıraktım.Ama üzerinden 1 yıl geçti ve ben aynı sorunu yine yaşıyorum.Buda lida kaynaklı olmadığını gösteriyor.Bu kez en iyi sonucu almak istiyorum.Haftada 5 gün yüzmeye gideceğim.Bir sorum var lida ağız kuruluğu yapıyor ama su içme isteği olmadığı sürece bulantıdan başka bişeye yaramıyor.Sizlerde bu sorunu yaşıyor musunuz.Su içerken bulantım oluyor.Ayrıca lidanın kabızlık yapmasına yönelik birde tavsiyem olacak.Bağırsakları çalıştıran bitki çaylarından gün içinde 2 defa için.yoksa ilk seferde vazgeçebilirsiniz lida kullanmaktan.Arkadaşım bir kutu ile 12 kilo verdi ama kabızlığa dayanamadı ve bıraktı.herkese sağlıklı kilo vermeler diliyorum.bende gelişmelerimi yazacağım sizlere.ama ben gerçekten yazacağım böyle diyenlerden daha sonra haber alınamıyor genelde ama ben haber vericem.Kullanmak isteyenler ve araştıranlar için bu çok önemli biliyorum..

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.