Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
May
28

    

Lida Hakkında Sağlıklı Bilgiler

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Genel kategorisine 28 Mayıs 2012 tarihinde eklenmistir.

lida hakkında bilgilerBilim adamları yaptıkları deneylerde, lida kapsüllerinin, içerisinde bulunan asatik asitin vücudun yağ gelişimini engellediği görülmüştür. Lida haplarının üzerind eyapılan araştırmanın sonucunda, kan basıncının ve kan şekeri düzeyini ayarladığı bilimsel olrak kanıtlanmıştır.

Orjinal lida ile sağlıklı zayıflamayı başarabilirsiniz. Lida kapsüllerinin, yapısı itibariyle vücuttaki yağ birikintilerinin kırılmasına destek olduğna rastlanmıştır. larınaKarbonhidrat tablosu” na göre Sharon’ un yaşı, boyu ve ılımlı etkinliğine sahip birisi için, kendi kilosunu koruması için ihtiyacı olan seviye bir günde 9 karbonhidrat miktarıdır. Kız: Diana, yirmi üç yaşında bir üniversite öğrencisi olarak, birkaç yıldır 55 kiloluk ideal kiloya sahiptir.

Zayıflama hapı lida ile zararlı kilolardan kurtulun ve kısa zamanda formunuza kavuşun. Haftada dört kez en az birer saat yakındaki bir fitness merkezinde spor yapmaktadır. 1.60 boyunda ve ılımlı etkinliğe sahip biri olarak kilosunu koruyabilmek için günde 9,5 karbonhidrat alımı yapmalıdır. Sınav haftalarında, spor merkezine gidemediği için “durağan” etkinlik dönemine girmektedir ve bu dönemde günde 9 karbonhidrat alımı yapmalıdır.

Oğul: On sekiz yaşındaki Philip lise takımında futbol oynamaktadır. Antrenmanlar ve karşılaşmalar arasında haftada altı gün ve her birinde iki saatten fazla çalışma yapmaktadır. “Karbonhidrat Tablosu”na göre 1.80 boyunda ve 95 kilo olan biri olarak Philip gibi kaslı bir gencin kilosunu koruyabilmek için bir günde 14 karbonhidrat alımı derecesinde yemesi gerekmektedir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.