Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
10

    

Lida Hapı ile Bilinçsizce Daha iyi Beslenme

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Genel kategorisine 10 Ağustos 2010 tarihinde eklenmistir.

Lida Hapı ile Bilinçsizce Daha iyi BeslenmeLida diyeti ile yeniden yapılandırma stratejisi “Bana En Uygun Porsiyonu Ver” McSubway çalışması bize, ileriye taşıyabileceğimiz birkaç fikir verd.

Sağlık halesine dikkat! Yemek ne kadar iyiyse, ekstralar o kadar kötü olur. “Düşük yağlı” mısır gevreği yiyenler yüzde 21 daha fazla kalori aldılar. Subway’de “sağlıklı” yiyenler ise kendilerini peynir, mayonez, cips ve kurabiye ısmarlayarak ödüllendirdiler. Gerçekten aşırı yiyen kim? McDonald’s’ta 710 kalori yediğini bilen adam mı, yoksa Subway’de aslında içinde 500 kalori olan yemeği yiyip 350 kalori aldığını sanan kadın mı?

Lida yosun kapsülü ile küçük düşünün veya süper paylaşın. Süper boy almak kârlı gibi görünebilir, fakat yeniden doldurulan içecekler genelde bedavadır ve büyük boy patates siz yağla dolu dibine gelene kadar soğur. Orta boy sizin için hâlâ çok mu büyük? Birazını alın ve masaya gidene kadar atın. Böylece istediğiniz tadı aşırıya kaçmadan alabilirsiniz. Gerçek kârı mı soruyorsunuz? Büyük boy ekonomik mönüyü ikiye bölün ve bir içecek daha söyleyin. Yarım sandviç ve yarım patates kızartması. Ama kurabiyeyi bölüşmeyin.

Lida kapsül ile market arabamızı iki buçuk metrelik mısır gevreği koridoru boyunca sürerken veya 16 pizza malzemesinden hangilerini seçeceğimize karar verirken veya cheesecake mönüsünü isterken dünya tarihini unutmak kolaydır. 7,5 yılda, Amerikalılar Ekonomik buhranın yarattığı işsizler kuyruğunda yığınlar halinde beklemekten, savaştan yeni çıkmış, açlıkla boğuşan McDonald’s öncesi Avrupa’sına yardım etmek için erzak etiketi stoklama aşamasına geldiler.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.