Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
23

    

Lida Hapı ile Diş ve Vücut Temizliği

Yazan (eRiL) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Diyetleri kategorisine 23 Ağustos 2010 tarihinde eklenmistir.

Lida Hapı ile Diş ve Vücut TemizliğiLida diyeti bağırsaklarını boşaltıp idrarını yapan kişi ellerini ve yüzünü güzelce yıkamalıdır. Sabahları dişler ve gözler de temizlenmelidir. Uyurken tenimizin ısısı yükselir. Üstümüze örttüğümüz yorgan ya da battaniyeler, hele bir de oda hava alsın diye camı açık bırakmışsak, bedenimizi oda ısısının oldukça üstünde tutar.

Temizlenmek, sistemimizi odanın koşullarına getirerek dengelenmemizi sağlar ve aynı zamanda kalkar kalkmaz sıcak ya da soğuk duşa girmekle ısı değişiminden kaynaklanacak bir şoku engeller. Yüz, özellikle de gözler, oda sıcaklığından biraz daha soğuk olan serin su ile yıkanmalıdır. Yüzünüzün bir bütün olduğunu unutmayın.

Tıpla ilgilenme nedenlerim ve Ayurveda’ya ilk adım

Lida kapsül insanlara yardımcı olmak ve canlılarla uğraşmak bana hep ilginç ve çekici gelmiştir. Yaşamda belli bir çizgiyi aşmış ve insanoğluna yenilik getirip, yaşantısını kolaylaştırmış kişiler beni çok etkilemiştir, insanın anatomik yapısını inceleyip, ilk kez resimleyen Leonardo da Vinci gibi.

İnsanın, sürekli değişen bir yapıya sahip olmasına, evrimleşiyor olmasına, en gelişmiş canlı türü gibi görünmesine ve teknolojik başarılar sağlamasına rağmen acı çekiyor olması, en büyük vahşeti ve barbarlığı yaparak kendine ve diğer canlı türlerine de zarar vermesi, beni çok düşündürüyordu.

Lida diyeti uygularken bu duygular içindeyken, babamın karaciğer kanserine yakalanması ve ölümüne kadar geçen on aylık dönemde yaşadığım ve gözlediğim olaylar, zihnimde, yaşam, sağlık, ölüm üzerine pek çok soru ve düşüncenin ortaya çıkmasına neden oldu. Az da olsa insanoğlunun acılarının dinmesine katkım olabilir miydi?


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.