Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eki
13

    

Lida Hapı’ nı Kimler Kullanamaz

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida yosun hapı kategorisine 13 Ekim 2011 tarihinde eklenmistir.

Lida zayıflama hapı kilo vermeye yardımcı kapsüldür. Etkisini iyi bir şekilde göstermektedir. Fakat kalp rahatsızlıkları olan kişiler, tansiyon, astım, diyabet, ve hamilelere kullanılması önerilemez. Lida hapı’ nı bu hastalıkların dışında olan kişiler gönül rahatlı ile kullanabilirler.

Üstelik diyet yapmadan spor yapmadan kilo vermeye yardımcı olabilir. Lida zayıflama hapı’ nı kullanarak yediklerinizi kısıtlamaya son verin ve diyetsiz, sporsuz olarak kısa sürede kilo verin. Çünkü birkaç programın birden bir araya gelişi kişiyi hem bedenen hem de ruhen yorar.

Ovsa bizim amacımız onları bedenen ve ruhen yormak değil; doyurmaktır! Bebeğinin ilk yaşında mutlu, sağlıklı ve formda bir anne! Duygu karaca albayrak’la diyet sürecinin sonuna kadar hiç yüz yüze gelmedik.

Daha önce de belirttiğim gibi, en başından en sonuna kadar bütün diyet sürecini telefonda yönettik. İlk karşılaşmamız 6 ay sonra oldu. 6 ayda tam 13,3 kilo vermiş ve bunu hem kendini hem de minik partneri yağmuru en sağlıklı şekilde doyurarak başarmıştı! Kucağında bebeğiyle 38 beden, çok mutlu bir kadın duruyordu karşımda! Hayata yeniden başlamıştı ve yeni hayatında tam da istediği gibi bir kadın, istediği gibi bir anne olmuştu.

Üniversiteden mezun olurken sunduğum tezin sonunda bir diyet listesi vermiştim. İçinde meyveler, sebzeler, et, tavuk, balık ve bir sürü sağlıklı gıda vardı. O listeyi “en doğal reçete” olarak tanımlamıştım. Çünkü diyetisyenlerin yaptığı doktorluk değildi; insanlara ilaç vermiyorduk.

Ama hastalıklardan korunmaları, sağlıklı bir biçimde yaşamaları için onlara en doğal reçeteleri yazıyorduk. Duvgu karaca albayrak’ı kucağında bebeğiyle, öyle sağlıklı ve mutlu görünce yıllar öncesinin bu hep inandığım sunumunu yeniden hatırladım. Yağmurun bir yaşına girmesine bir ay vardı daha. Dünyanın en güzel armağanlarından biri olarak, yağmur ilk defa bizim ofisimizde yürüdü o gün olmalıdır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.