Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
07

    

Lida Hapı Zayıflatıyor

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Yorumlar kategorisine 07 Ağustos 2011 tarihinde eklenmistir.

Lida kapsüllerinin zayıflattığı doğru fakat yararlı olması konusunda baya bir tartışmalar görülmüştür insanlar genellikle sağlıklı ürünleri aramak ve sağlıklı şekilde kilo vermek istiyorlar. Fakat piyasada o kadar çok sahte ürün satıcıları var ki neye güvenecekleri konusunda sürekli sorun yaşıyorlar, fakat Lida zayıflama hapı sayesinde zayıflayan bir çok inasnın olduğunu söyleyebiliriz. Lida çok yagın ve en çok kullanılan ürün olduğu için sahte Lida üreticilerde bundan yararlanıp sahte ürünleri pazarlıyorlar insanlarda doğal olarak neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilmeden kullanmaya başlıyorlar ve ölümler ortaya çıkıyor. Bu gibi durumların yaşanmaması için yapmanız gereken dengeli beslenme yanında orjinal Lida hapı olmasına özen göstermelsiniz.

Son yorum  tip 2 diyabeti önlemede ilaçlara karşı hayat tarzı Geniş kapsamlı, iyi düzenlenmiş birkaç deneyde, hayat tarzında ve beslenmede yapılan değişikliklerin  daha detaylı olarak anlatılacaktır), tip 2 diyabeti etkili bir şekilde önlemekte kullanılabileceği gösterilmiştir. Bu gerçek, ilaç şirketlerini diyabetin kendi ilaçlan ile örneğin, en ünlü deneylerden birinde bozuk glikoz toleransı (prediyabetli) olan 3,234 denek rasgele bir şekilde, (1) plasebo alanlar, (2) kan şekeri düşürücü bir ilaç olan metformin alanlar günde iki kere 850 mg) ya da (3) hayat tarzını değiştirecek olanlar (en az yüzde 7 kilo verme hedefi ve haftada en az 150 dakika fiziksel aktivite)olarak üçe ayrılmışlardır. Şişmanlıktan Lida ile kurtulun ve sağlıklı yaşayarak hayatınıza devam edin.

Bu kişiler ortalama olarak 2,8 yıl izlenmişlerdir. Bu gruplarda diyabet görülme oranlan, her yüz kişi için sırasıyla olmuştur. Plasebo grubu ile karşılaştırıldığında, hayat tarzında değişiklikler yapmak diyabet görülme sıklığını yüzde 58 azaltırken, metformin yüzde 31 azaltmıştır. Hayat tarzına müdahalenin, ciddi yan etkileri de olabilen bir ilaç olan metformine göre önemli derecede daha etkili olduğu açıktır.


Comments:
ben emine on Ağustos 7th, 2011 at 12:17 #

ben daha önce kullandim cok memundum ama şimdi ne kadar guvene bilirim

admin on Ağustos 7th, 2011 at 16:34 #

ben emine;

Daha önce kullandığınız ve memnun kaldığınız son ürüne nazaran artık daha başarılı olan Lida, daha ileri sürüm ve formülizasyonu geliştirilmiş şekildedir. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Saygılar.

ayşehan on Nisan 26th, 2012 at 18:20 #

merhaba lidada sibutramin var mı zararları nelerdir

belgin on Ekim 11th, 2012 at 16:59 #

Merhaba, ben du sene içinde Lidayı kullandım ve çok memnun kaldım. Fakat şimdi yine alıp kullanmak istiyorum. Sağlıma zararı olur mu? Beni bu konuda bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.