Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
12

    

Lida Hapının Bilimsel Kanıtları

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Genel, Lida Yorumlar kategorisine 12 Temmuz 2010 tarihinde eklenmistir.

Lida hapı Bilimsel KanıtlarıGerçek olamayacak kadar mükemmel görünüyor, değil mi? Ama tamamen gerçek. Üstelik Lida hapı gerçekliği defalarca kanıtlandı ve bilimsel açıdan da hiçbir şekilde sakıncalı bulunmadı. Bu bir devrim. Benim denetimim altındaki on binlerce insanın %90’ından fazlası Orjinal Lida sitesinde açıklanan Lida’yı uyguladı ve inanılmaz sonuçlara ulaştı.

Bunun dışında milyonlarca insanın çok büyük bir yüzdesinin de aynı şeyi kendi başına yaptığını biliyorum. Eğer sizin de fazla kilolarınız varsa, insanın hayatım değiştirebilecek böyle bir düzenleme size gökyüzündeki yıldızlar kadar uzak görünecektir. Ama çok geçmeden yanıldığınızı anlayacaksınız.

Size bu Lida sonuçlarının hiç de sanıldığı kadar uzak, bulutların arasında bir yerlerde gizli olmadığını; şimdiye kadar hiç kimsenin ilgi göstermediği bilimsel gerçeklere dayandığını göstereceğim.

Hayatımın yirmi beş yılından fazlasını, fazla kilo sorunlarını çözmeye çalışarak geçirdim. Ancak son on beş yılda, bana gelen hastaların çoğunun asıl geliş nedeni zayıflamak değildi. Onlar fazla kilolarından, obeziteden (aşırı şişmanlık) çok daha ciddi sorunlar için uygulanan, genellikle başarılı olmuş tedavilerin yararlı yan etkileri sayesinde kurtuldular.

Bir doktor olarak beni ilgilendiren şey onların sağlıklarına kavuşmalarıydı. Lida’ ya başlamayı düşündüğünüze göre, sizi ilgilendiren şey ise onların yeni kavuştukları incecik vücutları olmalı.

Bu yüzden, tevazuya gerek yok, ama bu bölümün başlığı yerine çok iyi oturuyor. Bu devrimin ilk yarısını kilo verme garantisi, ikincisi yarısını ise verilen kiloları geri almayı engelleyen bilim oluşturuyor. Bu bilim, özellikle istenen kiloda kalmanın hiç de o kadar kolay olmadığını zorlu ileneyim lor sonucunda keşfeden kişiler için büyük önem taşıyor.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.