Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
16

    

Lida Hapının Mucize Sırrı

Yazan (eRiL) Lida yosun hapı, Lidagel, Sağlıklı Beslenme kategorisine 16 Ağustos 2011 tarihinde eklenmistir.

Lida zayıflama kapsülleri ile kısa sürede kilo vermenin bir mucize olduğunu ve diyet yapmadan sağlıklı güvenli şekilde kullanılması sonunda gözlerinize inanamayacağınız bir tablo ile karşılaşmanız mümkündür.  Lida zayıflama hapları piyasaya çıktıktan sonra inanılmaz derece ilgi toplamıştır. Bunun en büyük sebebi sağlıklı ve güvenilir olmasıdır.  Lida orjinal olmasına ve sahteleirnden kaçınmanızı tavsiye ediyoruz. Ağır iyot eksikliği asya’nın, pasifik adalarının, afrika’nın ve güney amerika’nın bazı yörelerinde yoğun olmakla birlikte avrupa’da dahi hafif eksiklik yaygındır. Lida ile basit ve eylenceli diyet uygulamasına girebilirsiniz. Kanada tuzları en yüksek konsantrasyonlarda iyotla zenginleştiren ülkeler oldukları için bunlarda iyot eksikliği ortadan kalkmıştır. Türkiye’de hafif ve orta derecede iyot eksikliği bulunan bir çok yöre vardır. 3 yıldan beri sofra ve mutfak tuzlarının iyotla zenginleştirilmesi iyot eksikliği ile mücadelede atılmış önemli bir adımdır.

İyot eksikliği hafif ise özellikle kızlarda endemik guatra, daha ağır ise erkeklerde ve kızlarda büyüme ve gelişme geriliğine yol açmaktadır. Bazı genç kızlar (seyrek olarak oğlanlar) gerçekten fazla kilolu oldukları için, bazıları ise normal kilolu iken kendilerini şişman olarak gördükleri veya zayıf kızların hatlarına imrendikleri için diyete başladıktan sonra vücut şekilleri hakkındaki algılamaları değişir, önce titiz bir gıda seçimi şeklinde (yeterli protein almak fakat karbonhidrat ve yağ almamak gibi olmalıdır.

İlkeler geliştirerek) uygulamaya başladıkları diyet sonunda çok aşırı bir negatif enerji dengesini sürekli kılan bir hale gelir. Bu genç kız normal insanları şişman, kendisini normal olarak algılamaktadır ve sağlıklı olduğunu düşünür. Araya çılgınca ve aşırı yemek (bulimia) nöbetleri girebilir; böyle nöbetlerin ardından isteği ile kusabilir. Başlangıçta sosyal diyet (modaya uyma, genel beğeni kazanan mankenlere benzeme diyeti) olarak başlıyan süreç anorexia nervosa tablosuna varır.  Obezite ve yeme davranışı kusurları). Anorexia nervosa sıktır; 1525 yaş arası orta sınıftaki kızlarda % 1 sıklığında bildirilmiştir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.