Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Mar
09

    

Lida Hapları ile iyi Beslenme

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Yorumlar, Lidagel kategorisine 09 Mart 2012 tarihinde eklenmistir.

lida haplarıLida form kapsüllerini kullanırken beslenme şeklinize dikkat etmelisiniz. Çünkü zaten lidanın özelliği doğrultusunda diyet yapmadan kilo vermenize yardımcı olduğu için kullanmanız gerektiğini düşünüyoruz. Sağlıklı bir bedene güzel vücuda lida ile gelebileceğinize inanıyoruz.

Diyet yapmadan hedef kiloya lida’ yla atılan adımlar her zaman daha başarılı sonuçlar çıkarmıştır. Sizlerde başarılara imza atmak istiyorsanız mutlaka lida form kapsüllerini kullanmalısınız. Sağlıklı bir bedene sahip olabilirsiniz.

Ve başka türlü ifade edemediği bir şeyi söylemeye uğraşmaktadır. Mesaj Anlaşıldığı zaman, hastalık serbest bırakılabilir. Ne yazık ki, birçok durumda mesaj anlaşılmaz ve artık geri döndürülemez bir noktaya gelmiş durumda olan hastalık kişiye gereksiz bir ağır yük bindirecektir.

Hastalığın öncelikli faydası” olarak adlandırılabilecek bu yedi cümle, can seviyesinden gelmektedir. Bundan sonraki cümle kişilikle ilgilidir ve can için öncelikli olan faydayı kişilik için ikinci derecede faydaya çevirir. Burada, kişiliğin arzularının tatmin edilmesi için, acı ve ızdıraba rağmen hastalığın devam ettiği görülür.

En iyi sağlık bakımı bile, kişi sonunda elde edilen faydaların, hem kişilik hem de can açısından, uzun vadede çok az yarar getirdiğini anlayana kadar uyumu sağlayamaz. Birçok durumda, ikinci derecede önem taşıyan fayda daha derinlerdeki konuları maskeler ve kişilik bireyin kaderini tutmaktan vazgeçerek serbest bırakmasından önce bu konuların ele alınması gerekir. Hastalık bir zayıflık değil, çıkış yoludur.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.