Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Mar
20

    

Lida İçin Egzersiz Stratejileri

Yazan (admin) Egzersiz ve Spor, Lida' nın Alternatif Etkileri, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 20 Mart 2010 tarihinde eklenmistir.

Her gün hiç bahanesiz otuz dakika yürüyüş yapın. Bunu Lida kullanılan süre içerisinde süreklilikle gerçekleştirmeniz sizi yaza çok daha ince sokacak! Bunu yaptıktan sonra partnerinizi arayıp söyleyin. Temel kaslara (bacak, karın ve üst vücut) odaklanarak bir güç egzersizi programına başlayın ve haftada iki ya da üç gün yirmişer dakika yapın. Yaralanmaları önlemek için, her gün egzersizlerden sonra esneme hareketleri yaparak kaslarınızı esnek tutun. Bu egzersizi istediğiniz zaman yapın: Göbek deliğinizi içeri çekin ve dar bir kotun içine girmeye çalışıyormuşsunuz gibi poponuzu sıkın. Bu, duruşunuzu düzeltir ve karın kaslarınızı güçlendirir. Harekete geçin. Lida ile hareket her zaman iyi neticelenir. Evde veya işyerinde mümkün olan her seferinde hareket edin.

Her gece yedi ila sekiz saat uyuyun. Uyku yetersizliği, beyninizdeki kimyasalları harekete geçirmek için bir şey bulmaya çalışırken hedonist yeme alışkanlığına yol açar. Beyniniz bu kimyasalları yenileyip güçlendirmek için uykuya ihtiyaç duyar ve şekerli yiyecekler uyku eksikliğini telafi etmek için kimyasalların salgılanmasını hızlandırır. Bilgisayar oyunu oynayın. Basit bir video oyununda ellerinizin çalışması bile Lida için bir egzersiz sayılır. Ellerinizi meşgul etmek, onları hindistancevizi kurabiyelerinden uzak tutar.

Sağlıklı, güvenli, tekeşli bir cinsel yaşam sürdürün. Beyindeki doyum merkezlerinden birini tatmin etmek, diğer merkezleri de tatmin etmenizi sağlar.

Aslında, üç faaliyet alanını da güç, esneklik ve kardiyovasküler içeren bütün bir egzersiz programını, haftada üç kez yirmişer dakika çalışarak tamamlayabilirsiniz (ya da aynı yararı görmek için daha fazla sayıda, daha kısa seanslar halinde yapabilirsiniz). Beceri seviyeniz ne olursa olsun, sadece becerilerinize mükemmel şekilde uyan küçük egzersiz ayarlamaları yaparak Orjinal Lida ile egzersizi değiştirebilirsiniz.

Planın detaylarına geçmeden önce, neden egzersiz yapmanız gerektiğini hatırlayın: Güç egzersizi sayesinde kas eklemek, kardiyovasküler egzersizle kalbinizi çalıştırmak ve esneme hareketleriyle vücudunuzu esnetmek; bütün bu egzersizlerle, yağ yakabilir, stresi azaltabilir, sağlığınızı düzeltebilir ve bel ölçünüzü inceltebilirsiniz. Üstelik vücudunuzu bir Miami malikanesi gibi şişirmenize de gerek yok. Bu programın diğer amacı: Temel kaslarınıza odaklanacaksınız; yani yağ yakmadan, bel inceltmeden ve yaralanma önlemeden sorumlu önemli kas gruplarınıza. Bu anahtar gruplar şunlar: Kalçalarınız, göğsünüz, sırtınız ve karın kaslarınız.

Yeni başlayan biri ya da eski bir profesyonel olun, egzersiz planı günde otuz dakika yürüyüşle başlar; hiç bahanesiz, ne olursa olsun. Ne kadar uzun sürerse sürsün, ancak bunda ustalaştığınız zaman programın geri kalanına başlayabilirsiniz. Günde otuz dakika yürümek, her gece uyumak kadar gerekli ve önemlidir; ayrıca, egzersiz becerileriniz bir patates çuvalınınki kadar veya profesyonel sporcularınkine denk olsun, yararını görürsünüz. Lida DaiDaiHua zaten etkin olarak yağ yakan bir ürün fakat siz egzersizle ürünü desteklediğinizde vücudunuzdaki atılması gereken şekerler yokolmuş olduğundan tam olarak %50 avantajlı başlamış olursunuz. Çoğumuz, hiç uyumamak gibi bir kabusun düşüncesine bile katlanamayız. Yaşlanma açısından ele alındığında, günlük yürüyüşünüzü atlamak, günlük uykunuzu atlamak kadar kötüdür. Yürüme dışı egzersizler kolaylaştıkça, vücudunuzda yağdan çok kas oluşmaya başladıkça, yeni egzersizler ekleyerek ya da pozisyonlarda hafif ama önemli çeşitlemeler yaparak, kendinize yeni zorluklar yaratabilirsiniz.


Comments:
Namık on Mart 20th, 2010 at 22:16 #

anlamadığım parmak hareketi ile kilo verme olayı,güzel bir yazı ama bu kısım çok saçma,o zaman oturalım göz bebeklerimizle sağa sola bakalım o da egzersiz sayılır ne dersiniz oturduğumuz yerden spor yapmış oluruz…

admin on Mart 23rd, 2010 at 16:04 #

Namık;

Burada bahsedilen Lida’ nın ufak yada büyük her hareketliliği avantaja çevirebilmesidir.

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.