Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Oca
24

    

Lida ile Beden Yağı Hesaplaması

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Diyetleri, Lida Hakkında Bilgilendirme kategorisine 24 Ocak 2010 tarihinde eklenmistir.

Lida kullanıcılarının tasası ister sağlık, ister form ve sportif performans ya da estetik olsun önemli olan ağırlığınız değil beden ağırlığınızın ne kadarının yağ olduğudur. Lida tam olarak bununla ilgili bir üründür. Tıbbi sözlükte obezite aşırı beden yağı olarak tanımlanır. Bu mucize de bunun önüne geçmek için gereklidir.

Beden ağırlığını ölçmek kolaydır, ama beden yağını ölçmek zordur. Geleneksel yöntem su altı ağırlık ölçümüdür, ancak çoğu obezite araştırması için manyetik rezonans görüntüleme ve biyoelektrik özdirenç testi bu yöntemin yerini almıştır. Ne yazık ki bu yöntemlerin hiçbiri klinik kullanım için uygun değildir, ama deri kıvrım kalınlığı ölçümü beden yağı hesaplaması için kullanılabilir.

Pek çok sağlık kulübünde deri kıvrım kalınlığı ölçüm cihazı (kaliper) bulunur ve bu yöntemle ölçümünüz yapılırsa erkekseniz yüzde 16 ya da aşağısı, kadınsanız yüzde 23 ya da aşağısı size hedef olarak gösterilecektir. Lida kullanıcılarının doğru bir şekilde kilo ve yağ oranlarını ölçebilmeleri bizim için önemlidir.

Spor takımları uzun dönemli kontratları teklif etmeden önce alacakları sporcuların beden yağ yüzdelerini bilmek ister. Hedefiniz uzun vadeli sağlık olduğunda vücut kütle indeksinizi (VKİ) ve bel kalça oranınızı hesaplamanız iyi olur. Bunun için Lida sitemizde çok yakın zamanda bir VKİ formül hesaplayıcı bölümü açacağız.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.