Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Nis
11

    

Lida ile Beslenme Alışlanlıkları

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Hakkında Genel, Lida Yorumlar kategorisine 11 Nisan 2012 tarihinde eklenmistir.

lida ile beslenmeÖncelikle beslenme alışkanlıkları küçük yaşlarda başlar. O yüzden çocuğunuzu nasıl alıştırırsanız o şekilde gider. Çoçuğunuzun doyduğunu hissedince bırakmasını sağlayın. Yemek üzerine abur cubur gibi alışkanlıklar edinmesini engelleyin.

Kendiniz içinde kilo vermek istiyorsanız lida kapsülleri ile birlikte beslenme şeklinize dikkat etmelisiniz. Doğru düzgün beslendiğiniz taktirde ve lida kapsüllerini düzenli olarak kullandığınızda kısa sürede zayıflamayı başaracaksınız. Sizlere lida ile zayıflama sırları konusunda bilgi verelim.

Eğer bu hipotez doğrulanırsa bu, iyi beslenme, egzersiz yapma ve bu kitaptaki diğer sırlardan bazılarını deneme ile dna’ nıza en iyi mesajı yollamış olacaksınız. Mayıs 1933′ te hem the neıv york times gazetesi hem de time dergisi, çin’de li chingyuen isimli çok yaşlı bir adamın öldüğünü haber yaptı.

Tam olarak kaç yaşında olduğu bir tartışma konusuydu: li chingyuen’in ölümünden 197 yıl önce yani 1736 yılında doğduğu iddia ediliyordu. Birkaç çinli akademisyen, adamın gerçek doğum gününü unuttuğuna inanarak gerçeği ortaya çıkarmaya koyuldu.

Çok zaman geçmeden minkuo üniversitesi’nden profesör wu chungchien, li’nin iddia edildiği gibi 197 yaşında olmadığını kanıtlayan bir doğum belgesi ortaya çıkardı. Li aslında 256 yaşındaydı. Li’nin yaşamıyla ilgili tartışılmayan tek gerçek ölüm tarihiydi. Hikâyesinin geri kalanı efsaneler, dedikodular ve kaynağını karanlık güçlerden alan uzun hikâyeler bütünüydü.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.