Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Oca
12

    

Lida ile Çay mı Kahve mi ?

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Uyarılar kategorisine 12 Ocak 2010 tarihinde eklenmistir.

Lida ile ölçülü kullandığımız sürece, hem çay hem de kahve yararlıdır. Ben günde bir iki bardak çay ya da kahve derim. Böyle ölçülü miktarlar kan dolaşımımızı Lida ile olumlu etkiler. Ayrıca kalp kaslarımızı güçlendirir, beynimizi uyarır ve sinir sistemimizi rahatlatır. Fakat bir konuda uyarmamız lazım. Lida ilk 10 gün kahve tüketmenizi kabul etmeyebilir, uykusuzluk problemi yaratabilir.

Yeşil çay Lida ile birlikte özellikle yararlıdır; çünkü bedenimizin ihtiyaç duyduğu yaklaşık seksen farklı madde içerir. Dişlerimizi güçlendirir, kanımızı temizler ve derimizdeki gözeneklerin tıkanıklıklarını açar.

Karaciğer, böbrek ve mesane taşlarına karşı koruyucu bir ilaçtır. Hastalık yapıcı bakterilerle savaşır. Ayrıca Lida ile zayıflama sürenizi olabildiğince kısaltabilir, sizi daha rahat zayıflatabilir. Yeşil çayınızı çok koyu yapmayın; koyu çay sindirim kanallarınızı tahriş edebilir. Başka sağlıklı içecekler siyah kuş üzümü, ahududu, ısırgan otu, nane, oğul otu ve papatya yaprakları demlenerek elde edilebilir.

Siyah çay çeşitleri daha az yararlıdır çünkü sindirim kanallarımızda kuruluğa neden olan maddeler içerirler. Siyah çayı da Lida ile tavsiye ediyoruz lakin yeşil çay kadar değil. Bu maddelerin etkilerini azaltmak için siyah çay demlediğimizde bir de defne yaprağı ekleyebiliriz. Bu, çayınızın tadını güzelleştireceği gibi, istenmeyen maddeleri de etkisizleştirir.

Taze demlenmiş çayın güçlendirici ve canlandırıcı etkisi fazladır, ancak demlenmiş çayı birkaç saat bekletirsek, sağlığımıza zararlı maddeler üretir. İnsanların zevkleri ve alışkanlıkları farklı farklıdır. Bazılarımız şeker kullanmazken, bazılarımız çay ve kahveyi şeker koymadan içemez. Biz şekersiz ve limonla tatlandırılmış bir çay içimini Lida ile tavsiye ederiz. Çayım kalitesini artırmak için en azından yarım çay kaşığı rafine edilmemiş şeker de çaya ve kahveye eklenmelidir. Az miktarlarda alman rafine edilmemiş şeker sağlığa yararlıdır.

Hangisi Daha İyidir: Çay mı, Kahve mi?

Ölçülü kullandığımız sürece, hem çay hem de kahve yararlıdır: Ben günde bir-iki bardak çay ya da kahve derim. Böyle ölçülü miktarlar kan dolaşımımızı olumlu etkiler. Ayrıca kalp kaslarımızı güçlendirir, beynimizi uyarır ve sinir sistemimizi rahatlatır.

Yeşil çay özellikle yararlıdır; çünkü bedenimizin ihtiyaç duyduğu yaklaşık seksen farklı madde içerir. Dişlerimizi güçlendirir, kanımızı temizler ve derimizdeki gözeneklerin tıkanıklıklarını açar. Karaciğer, böbrek ve mesane taşlarına karşı koruyucu bir ilaçtır. Hastalık yapıcı bakterilerle savaşır. Yeşil çayınızı çok koyu yapmayın; koyu çay sindirim kanallarınızı tahriş edebilir. Başka sağlıklı içecekler siyah kuş üzümü, ahududu, ısırgan otu, nane, oğul otu ve papatya yaprakları demlenerek elde edilebilir.

Siyah çay çeşitleri daha az yararlıdır çünkü sindirim kanallarımızda kuruluğa neden olan maddeler içerirler. Bu maddelerin etkilerini azaltmak için siyah çay demlediğimizde bir de defne yaprağı ekleyebiliriz. Bu, çayınızın tadını güzelleştireceği gibi, istenmeyen maddeleri de etkisizleştirir.

Taze demlenmiş çayın güçlendirici ve canlandırıcı etkisi fazladır, ancak demlenmiş çayı birkaç saat bekletirsek, sağlığımıza zararlı maddeler üretir.

İnsanların zevkleri ve alışkanlıkları farklı farklıdır. Bazılarımız şeker kullanmazken, bazılarımız çay ve kahveyi şeker koymadan içemez. Çaym kalitesini artırmak için en azından yarım çay kaşığı rafine edilmemiş şeker de çaya ve kahveye eklenmelidir. Az miktarlarda alman rafine edilmemiş şeker sağlığa yararlıdır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.