Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Nis
04

    

Lida ile Çok Doyurucu Bir Kahvaltı?

Yazan (admin) Gıda Alternatifleri, Lida Hakkında Genel, Sağlıklı Beslenme kategorisine 04 Nisan 2010 tarihinde eklenmistir.

Doğru kahvaltıDaha önce bir çok kez Lida tüketenler için kahvaltının günün en önemli öğünü olduğunu belirttik. Bu doğrudur, fakat aynı zamanda doğru olan başka bir şey, eğer kilo vermek istiyorsanız, orjinal lida ile doğru türde bir kahvaltı etmeniz gerektiğidir. Ekmek, reçel, marmelat, mısır gevreği, süt ve şeker gibi yüksek şişmanlık değerine sahip bir kahvaltıdan uzak durmalısınız, çünkü onlar Lida kullansanız dahi karşılık olarak insülin salgılamanıza neden olacaktır.

Bunları tükettiğinizde sizin kan şekeriniz bir ya da iki saat içinde düşer ve bu durumda açlık ve bir miktar bitkinlik hissetmeye başlarsınız ve yüksek kilo aldırma değerine sahip (bisküvi, hamur işi ya da kek gibi) şeylerden daha fazla yemek istersiniz. Aslında Lida bu yeme isteğini bastırabilir lakin neden kendinizi ve Lida’ yı zorlayasınız ki ? Zaten bu durumda çok tehlikeli bir döngü içine girmiş olursunuz.

Siz aktif bir şekilde kilo kaybederken, günde maksimum olarak bir ya da iki dilim ekmek yemelisiniz ve tüm mısır gevreklerinden kaçınmalısınız.

Kaygılanmayın, siz kahvaltıda mısır gevreği yemediğinizde açlıktan ölmeyeceksiniz; Sahte Lida değil orjinal kullanıyorsanız zaten halihazırda sizi tok tutabilecek güce sahiptir. Aslında, kendinizi aç bile hissetmeyeceksiniz. Bunun yerine yumurta (kaynatılmış, kızartılmış, omlet şeklinde) salam, jambon, peynir, mayonez, mantar ya da balık (özellikle tütsülenmiş) tüketmeyi deneyin.

İlgili Konular;
Lida Kullanımında Yemek Yerken
Lida Zayıflama Hapı


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.