Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
09

    

Lida ile Dengeli Öğünlerin “Yarım Tabak Kuralı”

Yazan (eRiL) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Diyetleri kategorisine 09 Ağustos 2010 tarihinde eklenmistir.

Lida ile Dengeli Öğünlerin Lida diyeti eğer daha fazlasının mevcut olduğunu bilirlerse, kolaylıkla hâlâ aç olduklarını düşünebilirler. Örneğin, pilot çalışmalarımızın birinde, gündüz bakım evindeki beş yaş çocuklarına altışar adet küçük boy kurabiyeyi fermuarlı poşette veya tabakta verdik. Kurabiyeleri bitirdikten sonra, daha fazla kurabiye olup olmadığı konusunda ne düşündüklerini sorduk. Kurabiyeleri tabakta alan çocuklar mutfakta daha fazlasının olduğuna inandılar ve onları da istediler. Kurabiyeleri torbada alan çocuklar ise çoğunlukla kurabiyelerin bittiğine ve atıştırma saatinin sona erdiğine inandılar.

Lida zayıflama hapı ile dengeli öğün nedir? İşte size öğün planlama konusunda bir altın kural.. Öğlen ve akşam yemeklerinde, tabağın yarısında sebze ve meyve, diğer yarısında protein ve nişasta olmalıdır. Bu temada bazı çeşitlemeler olsa da (Idaho Tabağı Metodu gibi), Yarım Tabak Kuralı’nı aklınızda tuttuğunuz sürece, spagetti ve köftenin dengeli bir öğün olduğunu düşünmeyeceksiniz salata ekleyin.

Kendinizi Resmi Beslenme Muhafızı İlan Edin

Lida kapsül ile iyi ya da kötü, beslenme muhafızı ailenizin yediklerinin yaklaşık yüzde 72’sini kontrol eder. Çocuklar tadı iyi olanı ve ellerinin altında olanı, uygun gördükleri porsiyon miktarında yerler. Bunu, hayat boyu sürecek pozitif beslenme kalıpları oluşturtmak için kullanabilirsiniz.,

İyi bir pazarlayıcı olun. Yiyecekler ne ceza ne de Ödül olmalıdır. Yine de, sağlıklı yiyecekler taze, çıtır çıtır, canlandırıcı olabilir ve sizi güçlü, zeki ve hatta “guatrdan uzak” kılabilir. Bunlar uzun boyunlu dinozorların yedikleri şeyler bile olabilir. İnandırıcı olun.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.